“Hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz”

Pazar günü yapılan 5.olağan kongrede AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığına seçilen Abdullah Öge, kongre sonrasında İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çerkezköy İlçe Teşkilatına geçerek kongrenin kısa bir değerlendirmesini yaptı.

“Hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz”
Pazar günü yapılan 5.olağan kongrede AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığına seçilen Abdullah Öge, kongre sonrasında İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çerkezköy İlçe Teşkilatına geçerek kongrenin kısa bir değerlendirmesini yaptı. Öge, kongre süresinde birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını belirterek, mazbatayı aldıktan sonra aynı şekilde hız kesmeden çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. 

Çerkezköy Bakış -
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öge kongre sonrasında İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İlçe Teşkilatı’na geçerek kongrenin kısa bir değerlendirmesini yaptı.
KONGRE DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI
Öge’ye kongrede divan başkanlığı görevinden bulunan İl Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel Şen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil, AK Parti Çerkezköy İlçe Koordinatörü Şirzat Filiz de eşlik etti. İlk konuşmayı gerçekleştiren İl Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel Şen, Çerkezköy’de kongre sürecini geride bıraktıklarını söyleyerek İlçe Başkanı Abdullah Öge ile İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

banner287


“HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”
İlçe Başkanı Abdullah Öge, kongreye birlik ve beraberlik içinde hazırlandıklarını söyleyerek “Kongredeki bu başarı ve yaşanan güzellik hem ilde hem de genel merkezde karşılık bulacağına inanıyoruz.” dedi. Mazbatayı aldıktan sonra hız kesmeden çalışmalarını devam edeceklerini söyleyen Öge “Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Orada örnek bir yönetim kurulu görüntüsü çizdik. Tüm ağabeylerimize, arkadaşlarıma, bize oy veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 
BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPILACAKTIR”
Kongrede Katip Üye olarak görev yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil de kısa bir değerlendirmede bulundu. Örnek bir kongreyi geride bıraktıklarını anlatan Yeşil “Kongre öncesi iki başkan adayı da örnek tavır sergilediler, kongre de aynı olgun içerisinde tamamlandı. Yeni ekibin birlik ve beraberlik içinde başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine inanıyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 00:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510