İhtiyaç sahiplerine çat kapı destek ziyareti

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, her yıl Ramazan ayında gerçekleştirdikleri çat kapı ziyaretler ile vatandaşların evlerine misafir olmaya devam edeceklerini söyledi.

İhtiyaç sahiplerine çat kapı destek ziyareti

banner287
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öğe, ‘Bereketi paylaşalım, iyilikte buluşalım’ sloganı ile ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya gelerek onlara destek olmaya çalışacaklarını belirterek, “Sosyal Politikalar Başkanlığımız ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız öncülüğünde Ana Kademe, Kadın ve Geçlik Kollarımız ile birlikte ‘Bereketi paylaşalım, iyilikte buluşalım’ sloganıyla tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı götürerek iftarda buluşacağız, oruçlarımızı açacağız, evlerine misafir olacağız. Ramazan ayı bereket ayı, birlik beraberlik ayı, paylaşma ayıdır. Bizde bu vesile ile vatandaşlarımızın evlerine misafir olacağız sofralarını paylaşacağız,dertlerini sıkıntılarını paylaşacağız,sıkıntısı olan derdi olan vatandaşımızın sıkıntılarını gidermeye, dertlerine derman olmaya çalışacağız.”dedi.
Öğe, açıklamaları şöyle sürdürdü: “Bu vesile ile Ramazan ayının ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve bütün insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. Mübarek ramazan ayı hürmetine, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların son bulmasını diliyorum. Toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı mübarek ramazanın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenab-ı Mevlamdan niyaz ediyorum.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 17:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306