İki başkandan birlik ve beraberlik mesajı

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz’e iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette, Türkiye’nin iki büyük partisinin ilçe başkanları birlik ve beraberlik mesajı verdi.

İki başkandan birlik ve beraberlik mesajı

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatının geçtiğimiz 24 Eylül’de yapılan 6. Olağan Kongresinde güven tazeleyerek tekrar İlçe Başkanı seçilen Abdullah Öğe’ye, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz ay ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunmuştu. Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri de yeni teşkilat binalarına taşınan MHP yönetimine iade-i ziyarette bulundu.
HAYIRLI OLSUN
Hem MHP İlçe Teşkilatı hem de Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı’nın hayırlı olması dileklerini Aydeniz’e ileten Öğe, “Hem hasbihal edelim, hem de ilçe binanınız ve Ülkü Ocakları binanız hayırlı olsun dileklerimizi iletmeye geldik. İlçe teşkilatlarımızı partilerimize yakışır teşkilatlar yapmaya çalışıyoruz ve bu konuda yenilikler yapıyoruz.”dedi. Öğe, ziyaretinde birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

banner287
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ise, “Mümkün olduğunca siyaseti tatlı rekabet içerisinde, saygı sevgi çerçevesinde yapıyoruz. Böyle ziyaretlerin diğer  partilerle de, onları dahil ederek daha sıklaşmasını temenni ediyoruz. İlçe binasında inşallah partililerimize Çerkezköylü hemşehrilerimize daha iyi hizmet veririz.”dedi. Aydeniz, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Memlekete hizmet yolunda hangi siyasi görüş olursa olsun hangi parti olursa Allah kimsenin ayağına taşa değdirmesin. Herkesin derdi memlekete hizmet. Mesafe aynı, ama adımlarımız farklı olabilir. Her zaman Çerkezköy’de ve tüm Türkiye’de birlik beraberlik görüntülerini verebiliriz inşallah. Çerkezköy’ün bu manada bir ayrıcalığı olduğunu düşünüyorum. Çerkezköy’de memleket meselesi söz konusu olduğunda parti, siyasi görüş bakmazsınız bir araya gelebiliyoruz. AK Parti ile 15 Temmuz sürecinden sonra birlik beraberlik içerisindeyiz. Bazı çevreler bunu idrak edemiyor ama bu birlik ve beraberlik memleket meselesi olduğu için sürecektir.”dedi.
Ziyaretin sonunda Aydeniz Öğe’ye MHP’nin merhum lideri Alparslan Türkeş’in ‘9 ışık’ isimli kitabını hediye etti.


 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306