İl Genel Meclis Üyesi Çiçek’ten Gazeteciler Günü ziyareti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Çiçek, gazete çalışanlarının ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı.

İl Genel Meclis Üyesi Çiçek’ten Gazeteciler Günü ziyareti
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Çiçek, Bakış Gazetesi’ni ziyaret ederek,  gazete personelinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
“KAMUOYU ADINA BİR DENETİM MEKANİZMASI YAPIYORLAR’’
Abdurrahman Çiçek, gazeteciliğin halkı bilgilendirme görevi yanında kamuoyu adına bir denetim mekanizması olduğunu ifade ederek “Gazetecilik, yapısı itibariyle önemli bir sorumluluk içerir. Gazeteler, yapacakları eleştirilerle, yöneticilere yol gösterme görevini de layıkıyla yapmalıdır. Yöneticiler yanlış yaptığında, gazeteciler, kalemleriyle o yanlışın düzeltilmesini sağlamalıdır. Bunu yaparken de çok hassas davranılmalıdır. Yanlışı düzeltmeye çalışırken, yanlış da yapmamak gerekir.” Diye konuştu.
“HER TÜRLÜ ZOR KOŞULDA GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRİYORLAR’’
banner287
Her meslek grubunun kendine has özel günleri olduğunu belirten Çiçek “Gazeteciler hayatımızın her anında var. Kamuoyunu bilgilendirmekle görevli olan gazeteciler, her türlü zor koşullarda mesleklerini yapmaktadırlar. Biz de, onların bu özel günlerini kutlamak, teşekkür etmek amacıyla ziyarette bulunduk.” İfadelerine yer verdi.
“BAKIŞ HALKIN GÜNDEMİNDE ÖNEMLİ BİR YER KAZANDI’’
Bakış Gazetesi’nin dürüst ve etkili yayın politikasıyla kısa sürede, halkın gündeminde önemli bir yer kazandığını dile getiren Abdurrahman Çiçek, “Allah yolunuzu açık etsin. Objektif yayın politikanızdan sapmadan yolunuza devam edeceğinize olan inancım tamdır.” Diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306