İlçe teşkilatını dinledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ak Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

İlçe teşkilatını dinledi
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy ziyaretinde Ak Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ziyareti nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür ederek “Ak Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak yapıcı eleştirilerde bulunuyoruz. Yapılması gerekenleri dile getiriyoruz. Sırf eleştiri olsun diye bir siyaset anlayışında bulunmuyoruz.” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ak Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI’NI ZİYARET ETTİ


Dün saat 09.00’da düzenlenen ziyarette Başkan Albayrak’a Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı eşlik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı’yı Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

İLÇE BAŞKANI ÖĞE TEŞEKKÜR ETTİ


Yaklaşık 20 dakika süren ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ziyareti nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür etti. İlçe teşkilatı olarak 22 Mayıs Pazar günü yapılacak olağanüstü kongreye hazırlandıkları bilgisini veren Öğe “Bizler genel merkez delegesiyiz, kongreye katılacağız. Ayrıca ilçemizden kongreye katılacak vatandaşlarımız için hazırlık yapıyoruz. Ak Parti kongrelerinde çekişme olmaz, görev verilir. Bu durumda verilen görevin  en iyisini yapmak için mücadele verir.” dedi.

“EŞİT MESAFEDEYİZ”


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, misafirperverlikleri için İlçe Başkanı Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek “Ziyaretinize daha önce gelmeyi planlıyorduk, bugüne nasip oldu. Çorlu ve Ergene’deki ziyaretlerimizin ardından bugün Çerkezköy’deyiz.” diye konuştu. Yerel idareciler olarak siyasi partilere eşit mesafede olduklarını kaydeden Albayrak “Siyasi partiler vazgeçilmez unsurlarımızdan biridir. Ak Parti’de bizim partimizdir. Çünkü yerel yöneticiler siyasetin uzağındadır” dedi.

ALBAYRAK: İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ


Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Tekirdağ’a davet eden Albayrak “Bugünkü ziyaretimizde isteklerinizin olup olmadığını sormuş oluyor. Bunun dışında ne zaman bir sorunla karşılaşırsanız çekinmeden bizleri arayabilirsiniz.” ifadelerine yer verdi. Albayrak şöyle devam etti: “Bizler hükümetimizin güzel hizmetleriyle gurur duyuyoruz. İnşallah sizler de Tekirdağ’da bizlerin hizmetleriyle gurur duyacaksınız. Bu şekilde kazanan hem Tekirdağ hem de Çerkezköy olacak.”

ÖĞE: ZİYARETİNİZE GELECEĞİZ


Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaret planladıklarını söyleyerek “İnşallah ziyaretinize geleceğiz. Bu ziyaretin çalışma toplantısı şekilde geçmesini diliyoruz. Bu şekilde bizler yaptığımız çalışmaları anlatarak, ihtiyaçlar konusunda görüşmelerimizi anlatacağız. Daha önce Çerkezköy ile ilgili benzer bir ziyaretimiz olmuştu. Ülkemize, Tekirdağ’a ve Çerkezköy’e ne yapılıyorsa hepimiz için yapılıyor.” diye konuştu.
banner287ÖĞE “YAPICI ELEŞTİRİLERDE BULUNUYORUZ”


Siyasiler olarak parti rozetlerini çıkarma gibi bir durumlarının olamayacağını anlatan Öğe, siyaseti de yapıcı unsur üzerinde sürdürdüklerini kaydetti. Öğe şunları söyledi: “Ak Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak yapıcı eleştirilerde bulunuyoruz. Yapılması gerekenlerin yapılmasını dile getiriyoruz. Sırf eleştiri olsun diye bir siyaset anlayışında bulunmuyoruz.” Türkiye’nin coğrafi konumu nedeniyle yoğun bir gündem yaşadığını belirten Öğe “Ülkemizin gündemi her dönem için yoğun. Dönem dönem sorunlarla karşı karşıya kalıyor. Ancak ülkemiz her türlü sorunu aşacak güçtedir. Tarihe baktığımızda örneklerini sıkça görebiliriz. Bunun için birlik ve beraberliğimizi her daim korumalıyız” ifadelerine yer verdi.

“HERKESİN YAPACAĞI İŞ VAR”


İlçe Başkanı Öğe, Tekirdağ ve Çerkezköy’ün sorunlarının aşılmasında hem yerel yönetimlerin hem de genel idarenin yapması gerektiği çalışmaların olduğunu söyleyerek “Bu çerçevede üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Siyaset zamanında siyaset yapacağız. Partimizi yerelde iktidara taşımaya talibiz.” dedi.

ALBAYRAK: YAKINDA TEMELİNİ ATACAĞIZ


Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Kızılpınar altyapı ihalesinin yapıldığını ve temelinin Haziran ayının ilk haftası atılacağını belirten Albayrak “Yaklaşık 6 milyon TL'lik Çerkezköy Belediyesi İmar Sahası Taşkın Koruma işinin yapımı tamamlanıyor.  Çerkezköy’e yapacağımız Kültür Merkezi için sona yaklaştık, ihale aşamasına geldik. Çerkezköy’ün içme suyu hattını değiştirmek istiyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

“EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLADIK”


Ziyaretin son bölümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ’a yapmış olduğu ziyareti hatırlatan Albayrak “Cumhurbaşkanımızı Tekirdağ’da karşıladık. Kendilerini en iyi şekilde ağırlamaya gayret ettik. Karşılamamızdan dolayı memnuniyetini dile getirdi. Cumhurbaşkanımız seçilmiş bir cumhurbaşkanıdır, bizim de cumhurbaşkanımızdır.” ifadelerine yer verdi.

ÖĞE HEDİYE TAKDİM ETTİ


Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, ziyaretin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a günün anısına vazo hediye etti.  

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2016, 19:05

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510