İletişim Becerileri ile Temel Siyasal Kavramlar konusu işlenecek

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisinde bugün Kişisel Gelişim Uzmanı Burak Yılmaz İletişim Becerileri’ni Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Yılmaz ise Temel Siyasal Kavramları konusunu işleyecek.

İletişim Becerileri ile Temel Siyasal Kavramlar konusu işlenecek
ÇerkezköyBakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi’nde bugün İletişim Becerileri ve Temel Siyasal Kavramları işlenecek.
SİYASET AKADEMİSİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi’nde bugün Kişisel Gelişim Uzmanı Burak Yılmaz İletişim Becerileri’ni Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Yılmaz ise Temel Siyasal Kavramları konusunu işleyecek. Saat 18.00’de başlayacak dersler Çerkezköy Halk Eğitim merkezinde yapılacak iki bölümden oluşacak. Derslerin aralarında ise kursiyerlere kuru pasta ve çay ikram edilecek.

banner287


GEÇTİĞİMİZ HAFTA SİYASAL İLETİŞİM VE EKONOMİ İŞLENDİ
20 Nisan’da başlayan Siyaset Akademisi’nde, ilk hafta Siyasal Etik ve Yerel Yönetimlerin tarihsel gelişimi, geçtiğimiz hafta ise Siyasal İletişim ve Ekonomi dersleri işlenmişti. Bugün 3. Haftasına girecek olan Akademi 8 hafta sürecek ve 16 Haziran’da tüm yurtta aynı anda yapılacak olan sınav ile sona erecek.    Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510