İrfan Demir AK Parti’ye katıldı

Demokratik Sol Parti’den istifa eden Kapaklı Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir, düzenlenen törenle AK Parti’ye katıldı. İrfan Demir’e parti rozetini AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ takarken, Demir’in AK Parti’ye katılımıyla AK Parti’nin Kapaklı Belediye Meclisi’ndeki meclis üyesi sayısı 8’ye yükseldi.

İrfan Demir AK Parti’ye katıldı
ÇerkezköyBakış - Kısa bir süre önce DSP’den istifa eden Kapaklı Belediyesi Meclis üyesi İrfan Demir AK Parti’ye katıldı.
TÖREN DÜZENLENDİ
İrfan Demir için AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı’nda dün saat 14.00’da partiye katılım töreni düzenlendi. Törene Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, AK Parti Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aksoy, Kapaklı AK Partili Belediye Meclis üyeleri, AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı üyeleri, partililer ile Kapaklılılar katıldı.
“AK PARTİ TÜRKİYE’NİN PARTİSİDİR’’
Törenin açılış konuşmasını AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ gerçekleştirdi. AK Parti’nin Türkiye’nin partisi olduğunu söyleyen Demirbağ, “AK Parti 81 vilayetin 7 bölgenin ve 75 milyonun partisidir. İrfan Demir’in daha önce mazisinde AK Parti vardı. Bunu katılım olarak kabul etmiyoruz. Önümüzdeki günlerde büyük bir katılım gerçekleştireceğiz.’’ Dedi.
“BİRLİKTE KATKI SAĞLAYACAĞIZ’’
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ile AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan’a teşekkür ederek sözlerine başlayan AK Partili Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir “Millete hizmetten başka derdi olmayan, bu toplulukla siyaset yapmak bana onur ve gurur verecek. Bu dava için her türlü çalışmayı ve birlikteliği sağlayacağız.’’ Diye konuştu.
“MÜCADELEMİZE AK PARTİDE DEVAM EDECEĞİZ’’
Tekirdağ’ın büyükşehir, Kapaklı’nın da ilçe yapılmasının büyük bir hediye ve nimet olduğunu söyleyen Demir “Başbakanımızın bizlere vermiş olduğu bu hediyelere önümüzdeki 2014 yerel seçimlerinde hem Büyükşehir’i hem Kapaklı’yı, hem de Çerkezköy’ü alarak teşekkür etmiş olacağız. Bugünden itibaren varlığımızla, gücümüzle dava arkadaşlarımızla birlikte AK Parti için çalışacağız.’’ İfadelerine yer verdi.
“HAYIRLI OLSUN’’
banner287
Törende konuşan bir diğer isim ise Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem oldu. Kendisini Kapaklı’da misafir bir belediye başkanı olarak nitelendiren Başkan Ertem, “İrfan Demir’i AK Parti’ye katılımı dolayısıyla tebrik ediyorum, Kapaklı ve halkımız için hayırlı olsun’’ dedi.
“BUGÜN BİR MİLATTIR’’
Siyaset yapılacaksa AK Parti’de yapılması gerektiğini belirten Ali Ertem, şöyle devam etti; “Yetkisi gücü olmayan partilerde bulunulmasının doğru olmadığını düşünüyorum. Bir şey yapabilme imkanı olan insanların gücü olmayan bir ortamda bulunması vebaldir. Bu imkanı kullanabileceği yer AK Partidir. Diğer partileri otobüs ve trenlere benzetebiliriz ama AK Parti hızı bakımından bir uçaktır. Bu önemli duruşu sergilediği için İrfan Demir’i tebrik ediyorum. Katılımın zamanı olmaz. ‘Bugüne kadar neredeydi, seçime bir yıl kala partiye üye oldu’ şeklide ifade kullanmayalım. Bunlar hesap neticesinde olan şeyler değildir. ‘Zararın neresinden dönülürse kardır’ anlayışına göre bugün bir milattır”
“KRİTERLER AŞILDIKTAN SONRA KAPIMIZ HERKESE AÇIK’’
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın AK Parti’ye katılıp katılmayacağına yönelik bir soruyu da yanıtlayan Ali Ertem, “Katılım kararını bu mekanizma vermiyor. Kriterleri aştıktan sonra kapımız herkese açıktır. Burası sadece fikir beyan eder. Dolayısıyla AK Parti de belli bir hiyerarşi vardır ve o hiyerarşiye uygun şekilde çalışan teşkilat AK Parti teşkilatıdır. Genel merkezin evet dediğine biz hayır diyemez, hayır dediklerine de evet diyemeyiz” cevabını verdi
“HERKES AK PARTİNİN ARKASINDA SAF TUTACAK’’
Son olarak konuşan AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, İrfan Demir’in aralarına katılmalarından dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek, “Son güne kadar kapımız herkese açık. Söylemlere kulaklarımızı tıkamamız gerekiyor.  Bu işin özün Ak Parti’nin Kapaklı’da büyük bir değer olarak ortaya çıkmasıdır. Bu da hepimizin mutlu olacağı bir durumdur. Ne kadar katılım o kadar büyük bir kazançtır. İleriki süreçte de birlikte devam edeceğimize inanıyorum. Herkes AK Partinin arkasında saf tutup seçimlere girecektir” diye konuştu.
ROZETİ DEMİRBAĞ TAKTI
Konuşmaların ardından İrfan Demir’e parti rozetini AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ taktı. Demir’in AK Parti’ye geçmesiyle birlikte AK Parti’nin Kapaklı Belediye Meclisi’nden meclis üyesi sayısı 8’ye yükseldi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal
kemal - 7 yıl Önce

irfan demir değil bakan adayı eğer ak partiden meclis üyesi adayı bile olsa ak partiye oy vermeyeceğim gibi vereni de engellemeye çalışacağıma namusum ve şerefim üzerine and içerim....

vaybe
vaybe - 7 yıl Önce

irfan mandalıya nasıl teşekkür edeceksin

ismet paşalı
ismet paşalı - 7 yıl Önce

hocam senin içn çok güzel olmuş zaten doğruolanda buydu saygılarımla

vatandas
vatandas - 7 yıl Önce

sayın mandalı yı saflarınıza katmadığınız sürece kapaklı da yerel seçimi kazanacağınızı sanmıyorum.

Samsun-Vezirköprülü
Samsun-Vezirköprülü - 7 yıl Önce

makama yenik düştün irfan demir.alıştın renkli koltuğa ve nimetlere eski işin imamlıkta zor gelince iktidar partisine demir attın.halka hızmet için deyipte güldürme insanları.resimde halk adamı yok ki

şah-vezir ve köprü
şah-vezir ve köprü - 7 yıl Önce

samsunlu biri olarak geçen dönem verdiği sözlere inandığımız ve peşinde koşturduğumuz bizim imamı şah sanmıştık hadi o zaman vezir olsun bize faydalı olur dedik ama o bizi köprü olarak kullandı hiç bir faydasını görmediğimiz gibi bizi yanlış bir adamı kapaklı ya başkan seçmemize vesile oldu tüm günahı vebali boynuna dursun, bundan sonra kendisine asla destek vermem ve inanmam.

köprülü
köprülü - 7 yıl Önce

öncelikle hocam size hayırlı olsun önümüzdeki dönem allah izizn verirse sen belediye başkanısın aslında yorum yazmayacaktım ama şurda köprülü samsunlu deyipde yorum yazan zavallılara bir çif sözüm var irfan demir gibi adam gibi adam çıksın eyvallah topunuz bir araya gelse adınızı söyleyemiyonuz bari yardımetmiyonuz engel olmayın yazık size

yusuf
yusuf - 7 yıl Önce

keşke gelmez olaydın gelmez olaydın


SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510