Menderes’i aldınız, Özal’ı aldınız Ama Erdoğan’ı alamayacaksınız!

Dün akşam Çerkezköy’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, ''Bu milletin Özal'ını aldılar, bu milletin Menderes'ini aldılar. Milletin sevdiği evlatlarını alarak, milletin gözünü korkutmaya çalıştılar. Ama çok içten, çok samimi bir duyguyla belirtmek istiyorum ki bu millet Tayyip Erdoğan'ı vermemek için inat etmektedir'' dedi.

Menderes’i aldınız, Özal’ı aldınız Ama Erdoğan’ı alamayacaksınız!
3 İLÇE BAŞKANI AK PARTİ’YE KATILDI
AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademisi Rozet takma ve Sertifika Töreni’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, daha önce Genel Başkanlığı’nı yaptığı Demokrat Parti’de Çerkezköy İlçe Başkanlığı yapan Reşat Bahar ve Zafer Yavuz ile Has Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı yapan Ercan Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu bazı isimlere AK Parti rozeti taktı.
BUKEZ ALAMAYACAKSINIZ
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, siyaseti, lüks araçlara binebilmek ve rahat bir hayat sürmek için değil, millete hizmet etmek için yaptıklarını söyledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Bizim bir gömleğimiz var. Ama o gömlek beyazdır. İdamlık ve bayramlık gömleğimizdir'' sözünü anımsatan Soylu, ''Çok net söylüyorum. Bu milletin Özal'ını aldılar, bu milletin Menderes'ini aldılar. Milletin sevdiği evlatlarını alarak, milletin gözünü korkutmaya çalıştılar. Ama çok içten, çok samimi bir duyguyla belirtmek istiyorum ki bu millet Tayyip Erdoğan'ı vermemek için inat etmektedir.'' İfadelerini kullandı.
DIŞARIDA BİR ZABITA BEKLİYOR
Şimdi Türkiye'nin en önemli seçimine doğru gidildiğine işaret eden Soylu, ''2014 Mahalli Seçimleri, sadece bir belediye seçimi değildir. Sadece oradaki il genel meclis üyelerimizin, belediye meclis üyelerimizin seçileceği bir seçim değildir. 2014 Mahalli Seçimleri, Cumhuriyet tarihinde 1925'de başlayan bir meselenin tamamen bir millet iktidarına dönmesi meselesinin ta kendisidir'' dedi. Soylu, AK Parti'nin, Türkiye'nin tekrar bir araya gelmesi, birlik, beraberlik ve kardeşlik projesinin anlamını ortaya koyarak, yarınlarına güçlü bir şekilde gitmesinin en önemli teminatlarından biri olduğunu belirterek şunları kaydetti:''Bunu Türkiye'nin bütün geleceğine, bütün toplumuna, herkese anlatmakla teker teker mükellefiz. Dışarıda bir zabıta beklemektedir. 'Acaba bir zafiyet olur mu, bir rehavet olur mu da, biz bunların üç katını tekrar başına yıkabilir miyiz?' diye beklemektedirler. Bir çatımız, bir katımız kaldı. Kimse gelip 2002 iktidarını cebinize koymadı, kimse gelip 2007 seçim sonuçlarını cebinize koymadı, kimse gelip 2011 seçim sonuçlarını, 2010 referandumunu cebinize koymadı. Hepsini kendi inancınızla, kendi kararlılığınızla, kendi zihninizle, kendi anlayışınızla gerçekleştirdiniz.''
banner287
CUMHURİYET TARİHİNİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ
Soylu, 2014 seçimlerini Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden biri olarak nitelendirerek, ''Bu seçim, bütün bu yaptıklarınızın en tepe noktalarından biridir. Bunun gerçekleştirilmesinin en önemli seçimidir 2014. Bu millet yapılanları görerek evlatlarına sahip çıkacaktır'' diye konuştu.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306