Mustafa Yel sanayi esnafından destek istedi

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve aynı zamanda milletvekili adayı Mustafa Yel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Mustafa Yel sanayi esnafından destek istedi
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve aynı zamanda milletvekili adayı Mustafa Yel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNİ ZİYARET ETTİ

Mustafa Yel beraberinde AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle birlikte Çerkezköy Sanayi Sitesi ziyaret etti. Mustafa Yel ziyaretinde 1 Kasım seçimleri için esnaftan destek istedi.

“ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN OY İSTİYORUZ”

Mustafa Yel ziyaretinde sanayi esnafı ile bolca sohbet eti. Türkiye’nin istikrarı için oy istediklerini söyleyen Mustafa Yel “AK Parti’den başka iktidara yakın bir başka parti bulunmuyor. Ülkemiz artık sağlıktan ulaşıma, eğitimden sanayiye kadar büyük gelişim kat etti. Bu gelişmeler çalışmakla oldu, ülkemizi sevmekle oldu. İnsan odaklı siyaset anlayışımızla her alanda ülkemizi daha yüksek seviyelere taşıyacak, şehirlerimizi daha mamur, vatandaşlarımızı daha mutlu kılmaya çalıştık bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.


banner287

“ÜLKEMİZ KOALİSYONLA YÖNETİLMİYOR”

7 Haziran seçimleri sonrasında ortaya çıkan tablo ortadadır. Önceki yıllarda birçok örneği olduğu gibi ülkemiz koalisyonla yönetilmiyor. Şimdi yeni bir fırsat daha doğdu. 1 Kasım’da ülkemizin geleceği açısından AK Parti’yi iktidara taşımalıyız” dedi.

SORUNU KAYMAKAM KUBİLAY’A İLETTİ

Mustafa Yel ziyaretinde esnafın isteklerini de dinleyerek sorunları not aldı. Bir esnafın Küçük Sanayi Sitesi’nde olası hırsızlıklara karşı güvenlik önlemi alınması yönündeki talebi üzerine Mustafa Yel, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı telefonla aradı. Mustafa Yel, sanayi esnafının talebini Kaymakam Kubilay’a ileterek, emniyetin Çerkezköy Küçük Sanayi Sitesi’ne devriye sayısını artırmasını istedi.  Mustafa Yel, Çerkezköy Küçük Sanayi Sitesi’ndeki ziyaretini gün boyu sürdürdü.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 16:45

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306