O gece eve gidip şükür namazı kıldım

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, BAKIŞ Gazetesi'ni ziyare ederek, "AK Parti Hükümeti’nin, siyasi risk ve hesapları bir kenara bırakarak, Türkiye’nin ihtiyaç hissettiği her alanda elini taşın altına çekinmeden koyduğunu vurguladı. Özdemir “Türkiye’nin önünü açan, milletimizi milli ve manevi değerleri ile buluşturan birçok yasaya imza attık. İmam hatiplerin orta kısmını açan, Kuran-ı Kerim ve Siyer derslerinin okullarda seçmeli ders olarak okutulmasını öngören yasa, TBMM’de yasalaştığında, şahsen ben, o gece eve gidip, şükür namazı kıldım dedi.

O gece eve gidip şükür namazı kıldım
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy, Kızılpınar ve Veliköy’de vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, BAKIŞ Gazetesi’ni ziyaret ederek, gezi izlenimlerini, Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak ve Haber Müdürü Gökhan Babayiğit ile paylaştı. Trakya Halkı’nın, PKK terör örgütü mensuplarının, silah bırakarak Türkiye sınırlarının dışına çıkmasını öngören Barış Süreci’ne gönülden destek verdiğini söyleyen Özdemir “İnşallah, Barış Süreci’nin neticelenmesi ile silahlar susacak, anaların feryatları dinecek ve Türkiyemiz, daha huzurlu, daha güçlü bir ülke haline gelecek.” diye konuştu.
MEDYA YANLIŞ YÖNLENDİRİYOR
Ziyaretleri kapsamında her kesimden vatandaşlarla sohbet etme imkanı bulduklarını dile getiren Özdemir “Siyasi görüşü ne olursa olsun, görüştüğümüz herkes, artık akan kanın, biran önce durmasını istiyor. Ama, 30 yılı aşkın süredir devam eden bu terör belasının bitecek olmasına bir türlü kendisini inandıramayan ve terörizmi sektör olarak gören art niyetliler, toplumumuzun hassasiyetlerini kaşıyarak, ortamı germeye çalışıyor. Ama şu net bir şekilde söylemekte fayda var. Terörden zarar gören, bir şekilde bu beladan ötürü mağduriyet yaşayan, ya da bu dertle dertlenen gerçek milliyetçiler, kesinlikle bu barış sürecine tam destek veriyor. Medyanın oluşturduğu bilgi kirliliği nedeniyle kafasında soru işaretleri bulunan vatandaşlarımız da var. Bunlar, doğru bilgi ile bilgilendiklerinde, çekincelerini bir kenara bırakıyor ve sürece gönülden destek vermeye başlıyor. Çerkezköy’e yaptığımız bu gezide de, bu durumu gözlemledik. Bu yüzden, Türkiye’yi karış karış gezerek, süreci anlatmaya devam edeceğiz.” Diyerek, terör belasından kurtulmuş bir Türkiye’nin, hem bölgede hem de dünya genelinde daha da söz sahibi olacağını dile getirdi.  


banner287

O TASARI YASALAŞINCA ŞÜKÜR NAMAZI KILDIM
AK Parti Hükümeti’nin, siyasi risk ve hesapları bir kenara bırakarak, Türkiye’nin ihtiyaç hissettiği her alanda elini taşın altına çekinmeden koyduğunu vurgulayan Özdemir “Türkiye’nin önünü açan, milletimizi milli ve manevi değerleri ile buluşturan birçok yasaya imza attık. İmam hatiplerin orta kısmını açan, Kuran-ı Kerim ve Siyer derslerinin okullarda seçmeli ders olarak okutulmasını öngören yasa, TBMM’de yasalaştığında, şahsen ben, o gece eve gidip, şükür namazı kıldım. Bu tasarının yasalaşmasında bana da, bir rol verdiği için Allah’a şükür ettim. Milletvekilliği geçicidir, ama bu manevi haz ömür boyu beni mutlu edecektir.” İfadelerini kullandı.
Ziyaretleri sırasında, Çerkezköy Halkı ile bir gönül dostluğu kurduklarını söyleyen AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, bölgeyi tekrar ziyaret edeceğini de sözlerine ekledi

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Gündoğdu
Ali Gündoğdu - 6 yıl Önce

allah yolunuzu açık etsin. biz sizden memnununuz allah da sizden razı olsun...

Erzurumlu
Erzurumlu - 6 yıl Önce

gerçekten ikna kabiliyeti yüksek bir isi idi, veliköyde kendisini dinledim, çok hoşuma gitti, tavırları ve konuşmaları...

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

sayın vekil keşke inanabilsek..bu imamhatip siyaseti bıktırdı artık..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510