Öğe: Göz boyamaya çalışıyorlar

AK Parti AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Çerkezköy Belediyesi’nin göz boyamaya çalıştığını belirterek, “Parklar yapıyoruz diyorlar. Park yoluyla başka kişilere kar sağlanmaya çalışıyorlar.” dedi.

Öğe: Göz boyamaya çalışıyorlar

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçe başkanları ve partililerle birlikte bir Tekirdağ’daki bir restoranda basın toplantısı düzenledi. Toplantıda açıklamalarda bulunan Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, CHP’li Çerkezköy Belediyesini eleştirdi. “Tekirdağ’ın bütün ilçelerinde olduğu gibi Çerkezköy’de de belediyecilik zulmü devam etmekte” diyen Öğe, “11 aylık bir süre kaldı. Biz artık Çerkezköy’den hiçbir şey beklemiyoruz. Hiçbir şey yapmasalar daha iyi. Göz boyamaya çalışıyorlar. Parklar yapıyoruz diyorlar. Park yoluyla başka kişilere kar sağlanmaya çalışıyorlar.” dedi.

banner287
“ÇÖP KONTEYNIRLARINA BİLE TENEZZÜL EDECEK SEVİYEYE GELMİŞLER”

Öğe, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Denetim komisyonu raporlarımızda ilginç şeyler ortaya çıktı. Çöp konteynırlarına bile tenezzül edecek seviyeye gelmişler. Çerkezköy Belediyesi’nin envanterine bağlı çöp konteynırları Edirne’nin Uzunköprü ve Kırklareli’nin köylerinde çıkıyor. Çerkezköy Belediyesi’nin CHP’li meclis üyelerinin memleketlerinde çıkıyor bu konteynırlar. Üzerlerini boyayarak evrak hazırlıyorlar sonra da hibe ettik diyorlar. Tekirdağ’da UKOME denilen bir daire başkanlığı var. Kimler bunlara fikir verdiyse Çerkezköy trafiği şuan içinden çıkılmaz bir hal aldı. Atatürk ve Öztrak Caddesi’nde yaklaşık 300 ağacı katlettiler. Tek Yön uygulaması başlattılar bu da Çerkezköy trafiğini içinden çıkılmaz bir hale getirdiler. İki caddeyi de çok çirkin bir hale getirdi. Çerkezköy’de göz boyayarak TESKİ’nin insanlara zulmederek aldığı paraları harcamalarına karşıyız. Bunlar ilçemdeki sadece birkaç sorun.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz
Yılmaz - 12 ay Önce

Senin AKP li belediye başkanını. 2 dönem başkan olupta yapamadıklarını vahap yaptı 1 dönemde 2 Park'ta siz yapında görelim çoluk. Cocuk oynuyacak parklara kavuştular yeterlimi hayır ama hiç olmasa adamın cabası var

off offf
off offf - 12 ay Önce

Eleştirecek şey bulamayınca eski defterleri kurcalamak zorunda kalmışsınız. Arkadaşlar, hafta sonları cumartesi Pazar günleri alın basını yanınıza çerkezköydeki parkları gezin, mesela size en yakın Muhsin Yazıcıoğlu parkına bir gelin oralr haftasonu pazaryerinden bile kalabalık. Anneler babalar nineler dedeler torunlar çocuklar var. Sizin döneminizde Muhsin yazıcıoğlu parkının tabelası atılmıştı orda birkaç vatandaş okey oynuyordu doğrumu? Çıkın tepeye cumartesi Pazar. Hiç istisnasız en az 10 bin kişi bulursunuz orada! Sizin döneminizde böyle şeyler olmadığı için aklınız almıyor. Birde çöp konteyneri hibe meselesine çok şaşırıyorsunuzda, çerkezköye zamanında bulgaristandan almanyadan çöp kamyonu otobüs minibüs,greyder hibe edildiği olmuştu. Bir köye çöp konteyneri vermenin nesi kötü? Çerkezköyde 81 ilden insan yaşıyor hangi köye verirsen ver illaki birinin köyüne memleketine denk gelir.

Ali
Ali - 12 ay Önce

Sızın baskanınız döneminde Trabzonun köylerıne gidenlerıde bi arastırın ısterseniz

dertli
dertli - 12 ay Önce

sevgili çilekeş kızılpınarlı 2018 belediye seçimleri 2019 da yapılacak yine

Türk..
Türk.. - 12 ay Önce

Evet.baskan akay geldi kızılpınar millet caddesi istanbul city ye yol sözü verdi ama foss..

:))
:)) @Türk.. - 12 ay Önce

Ulen dağın başına ev yapıp adını istanbul city koydunuz diye yol mu gelecekti oraya* şaka gibisiniz be.

Çilekeşkizilpinarli
Çilekeşkizilpinarli - 12 ay Önce

Seçim erken tarihe alındı yine Kızılpınar sokakları iş makinesi doldu çünkü 2019 göre ayarlama yapılacaktı altyapı işleri ama seçim erkene alininca bir hengame bir çaba yolları yapmaya çalışmalar felan son iki aydın kazma vurulmuyordu şimdi yine başladılar ama millet yemez...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306