ÖĞE: HAYIRLI OLSUN

Seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, sonuçların başta Çerkezköy olmak üzere tüm Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

ÖĞE: HAYIRLI OLSUN
Seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, sonuçların başta Çerkezköy olmak üzere tüm Türkiye için hayırlı olmasını diledi. Coşkulu partili grubu karşısında konuşması sık sık sloganlarla kesilen İlçe Başkanı Öğe “Bu sonuçlarla birlikte Çerkezköy’de MHP ile HDP’yi barajın altında bıraktık. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe seçim sonuçlarını değerlendirdi.
DEĞERLENDİRMEDE BULUNDU
Seçim sonuçlarını İlçe Teşkilatı’nda oluşturulan seçim takip masasında takip eden Abdullah Öğe, sonuçların belli olması sonrasında kısa bir değerlendirmede bulundu.
“HAYIRLI OLSUN”
Sonuçların hem Çerkezköy hem Tekirdağ hem de tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyen İlçe Başkanı Öğe, “AK Partimizin oyu 36 bin 719, CHP’nin oyu 23 bin 927, MHP’nin oyu 7 bin 218, HDP’nin oyu 6 bin 269. Yüzdelik bazda yaklaşık olarak AK Partimizin oyu yüzde 48.2, CHP’nin oyu yüzde 31.7, MHP’nin oyu yüzde 9.5, HDP’nin oyu ise yüzde 8.1 olarak gerçekleşti.” diye konuştu.

banner287


“MHP VE HDP’Yİ BARAJIN ALTINDA BIRAKTIK”
Coşkulu partili grubu karşısında konuşması sık sık sloganlarla kesilen İlçe Başkanı Öğe “Bu sonuçlarla birlikte Çerkezköy’de MHP ile HDP’yi barajın altında bıraktık. Hayırlı olsun.” diye konuştu.
“BELEDİYE’YE AK PARTİ’NİN BAYRAĞINI DİKECEĞİZ”
Çerkezköy’ün 36 bin 719 oyla aynı zamanda Tekirdağ genelinde ilk sırada yer aldığını açıklayan Öğe “7 Haziran seçimlerinde Çerkezköy’de CHP’den 4 bin 950 oy daha fazla almıştık. Şimdi ise yaklaşık 13 bin oy fark attık. İnşallah hepinizin desteğiyle AK Parti’nin bayrağını Belediye’ye dikeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2015, 19:49

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Chp li
Chp li - 3 yıl Önce

Evet akp bayragini belediyeye dikeceksiniz vahap akay ayakta uyusun bayrak dikmenize gerek yok zaten akp limeclis uyelerinin yakinlari kadrolu calisiyor belediyede vahap baskan chp linin chp liden baska dostu yok

...
... @Chp li - 3 yıl Önce

ortaya bir iddia attıysan ispatla da mükellefsin..hangi ak parti li meclis üyesinin yakını belediyede kadrolu..buyur açıkla...ama sen imdat başkanına bir sor bakalım,kaç tane taşeron işçisi aldı...chp değilmisiniz..hep aynı..çamur at izi kalsın..az kaldı..siz de ardınıza bakmadan tıpış tıpış gideceksiniz...

55li
55li - 3 yıl Önce

Akp bayrağı 2 dönem orda sallandı kime faaydası oldu Allah aşkına. Vahap başkan Akp yandaşlarını çıkarsa suçlu çıkarmasa suçlu adam işini yapıyor takip edin be yaaaa

55 daaa
55 daaa - 3 yıl Önce

Ya bırakın bayrak dikme yarışınıda bayrak kimin elindeyse biraz destek verin bakalım neler oluyor. o bayrak yıllardır elinizdeydi iktidardınız ne yaptyınız yine aynı adamlar sahnede aynı söylemler. bakın 3 yıla kadar neler olacak çerkezköyde yürü bre başkanım devaaaaam arkandayız

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306