Öğe’den Gazi Cici’ye ziyaret

AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, Ağrı’da teröristlerle girilen çatışma sırasında yaralanarak gazi olan Uzman Çavuş Nurullah Cici’yi istirahat ettiği Çerkezköy’deki baba ocağında  ziyaret etti. 

Öğe’den Gazi Cici’ye ziyaret

Çerkezköy Bakış - Doğubayazıt ilçesinin Ağrı Dağı bölgesindeki kırsal kesiminde geçtiğimiz 14 Nisan günü terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonda, PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada Uzman Çavuş Hamza Dursun Pampal ile Uzman Çavuş Polat Baş şehit olmuş, Uzman Çavuş Nurullah Cici ile 2 silah arkadaşı ise yaralanmıştı.  Yüzüne isabet eden kurşun nedeniyle yaralanan ve hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen Uzman Çavuş Nurullah Cici, geçtiğimiz 20 Nisan’da Çerkezköy’deki baba ocağı gelmiş ve kurban kesilerek dualarla karşılanmıştı. 

ÖĞE’DEN ZİYARET

banner287
AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, beraberindeki AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gazi Nurullah Cici’yi Bağlık Mahallesindeki evinde ziyaret etti.  Geçmiş olsun dileklerini ileten Öğe, “Sizlerin kahramanlıklarını bu millet asla unutmayacak. Eğer bizler geceleri sıcacık yatağımızda uyuyorsak, sabah işlerimize gidiyor ve günlük yaşantımıza devam edebiliyorsak bunları siz kahraman Mehmetçiklerimiz ile polislerimizin sayesindedir. Allah ayağınıza taş değdirmesin.” dedi. Öğe, her zaman şehit aileleri ile gazi ve gazi yakınlarının yanlarında olduklarını ifade etti. 

“KEŞKE BEN DE ŞEHİT OLSAYDIM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden Uzman Çavuş Nurullah Cici, çatışmada iki arkadaşının şehit olduğunu belirterek, “Arkadaşlarım şehit oldu. Peygamberimize komşu gittiler. Keşke ben de şehit olsaydım. Bizi kimse yıkamaz. Türk milletini kimse yıkamaz. Dimdik ayaktayım ve görevimin başına geri dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.
 

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510