Öğe’den ziyaretler

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Türk Metal Sendikası (TMS) Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ile Çerkezköy Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Hasan Hatipoğlu ve yönetimini ziyaret etti.

Öğe’den ziyaretler

Çerkezköy Bakış - Öğe, hafta sonunu ziyaretlere ayırdı. Bu kapsamda Öğe, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak’ı ziyaret ederek sendika çalışmaları ve genel gündem ile ilgili görüşmelerde bulundu. Koçak, ziyaretten dolayı Öğe’ye teşekkür etti.

GÜMÜŞHANELİLERE ZİYARET

banner287
Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri,  Çerkezköy Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Hasan Hatipoğlu ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette dernek çalışmaları hakkında bilgi alındı ve ilçe ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Hatipoğlu, ziyaretten dolayı Öğe ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

ÇERKEZKÖY TÜRKİYE MOZAİĞİ

Derneklerin önemine vurgu yapan Öğe,  Çerkezköy’de 81 kentin nüfusuna kayıtlı vatandaşların kardeşlik içinde yaşadığını belirterek, “Çerkezköy bir Türkiye mozaiğidir. Ülkemizin çeşitli kentlerinde yaşayan vatandaşlarımız ekmekleri için ilçemize göç etmiştir. İlçemizdeki fabrikalardan dolayı Çerkezköy’ün nüfusu her yıl yaklaşık 10 bin kişi artmaktadır. Artan nüfus ilçedeki hemşehri derneklerinin oluşmasına sağlamıştır. İlçemizde çok sayıda hemşehri derneği bulunuyor. Bu derneklerde hemşehriler birbirleri ile kaynaşıyor. Yeri geliyor memleket hasretini konuşuyor, yeri geliyor ve ülke gündemini konuşuyor. Burada kendi memleketlerindeki gibi yaşıyorlar ve yabancılık çekmiyorlar. Bu nedenle hemşehri derneklerini çok önemsiyoruz.”dedi.  
Öğe, derneklere ellerinden gelen desteği her zaman yapmaya da hazır olduklarını ifade etti.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
DR..
DR.. - 11 ay Önce

SAYIN ABDULLAH ÖĞE BEY..KIZILPINAR MİLLET CADDESİNDEKİ İSTANBUL CİTY..PALMİYE KONUTLARI ÇOK DERTLİ ..YOL YOK ..MÜTAHİT FİRMA İŞİ YARIM BIRAKTI..YANİ DOLANDIRILDIK..DEVLET BİR EL ATSA..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306