Ülkenin refahı için Barış Şart

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahve ziyaretlerinde bu haftaki durak Veliköy oldu. Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir’in de katıldığı ziyarette konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ “Türk Milletinin refah seviyesini arttırabilmenin tek yolu barıştır.” Dedi.

Ülkenin refahı için Barış Şart
ÇerkezköyBakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kahve ziyaretlerinde bu haftaki durak Veliköy oldu.  
VELİKÖY’DE KAHVE ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Önceki gün saat 20.00’de başlayan ziyaretlere Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Veliköy Belediye Başkanı Hanefi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Ak Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Veliköy Belde başkanlığı üyeleri katıldı. Vatandaşların hükümet ve yerel politikalarındaki görüşlerini, eleştirilerini dinlemek, sorunlarına çözüm bulmak istedikleri için bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirterek söze başlayan İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, “ biz çözüm getirebileceğimiz sorunlara çözüm getiriyoruz. Çözüm getiremediğimiz sıkıntıları ise gerekli noktalara iletiyoruz.” İfadelerini kullandı.“BU ÜLKEDE KARDEŞLİK İÇERİSİNDE YAŞANMALI”
banner287
Aylardır gündemi bir hayli meşgul eden barış sürecine de değinen Demirbağ, sürecin ülkede barış ve kardeşliğe zemin oluşturacağını söyleyerek “Her Türk halkı bu ülkede barış ve kardeşlik içerisinde yaşamak istiyor. Barışı hükümet ve karşı taraf da istiyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülkeye zarar getirecek hiçbir çalışma yapmayacağını bilerek hareket etmeli, sürece destek olmalıyız.” İfadelerini kullandı.“SİYASİ BİR FAYDA YOK”
Ülkenin menfaatleri ve refahı için barışa ihtiyaç olduğunun altını çizen Demirbağ, “Başbakan; ekonomi, eğitim, sağlık, bilim gibi alanlarda istenilen seviyeye gelebilmek için altında hiçbir siyasi fayda sağlamadan bir süreç başlattı. Bu süreç devam ederken de şehitlerimizin ailelerine ve toplumun diğer kesimlerini rencide etmemek için hassas davrandı.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
SÖYLEM GÜZEL AMA EYLEMİNİZ SÖYLEMİNİZDEN FARKLI
SÖYLEM GÜZEL AMA EYLEMİNİZ SÖYLEMİNİZDEN FARKLI - 6 yıl Önce

söylem güzel ama eyleminiz söyleminizden farklian siz değil erdoğan bahedebılır barış dili sizde yani akp çerkezköyde yok genelbaşkanınızda var onun kurmaylarında var,siz sadece taklitsiniz gerçek olan onlar..

mevlüde
mevlüde - 6 yıl Önce

fotoğraftakı ınsanların birtanesınde samımıyet yüzü yok hep sahtekarlık var.reşat bahar bile eklenmiş bu sahtekarların içine buyur işte çerkezköy akp.

erdem
erdem - 6 yıl Önce

aladdin demirbağ otopark nasıl gidiyo sayı eşitlenene kadar arabalar sana çekilcekmiş merak etme büro amiri öyle emir vermiş ekiplere müdür beye ben bunun hesabını veremem diyomuş afferin sana

akilsiz adamlar
akilsiz adamlar - 6 yıl Önce

siz akil insanların yavrularımısınız.

ssk
ssk - 6 yıl Önce

trafik büro amirini habib bilginin oğluna aracını burdan al dediği için yediniz.
ssk müdürünü nezaman yiyeceksiniz çok merak ediyorum.

salla
salla - 6 yıl Önce

yorum yaptık

halktan birisi
halktan birisi - 6 yıl Önce

hala bir şeyi anlayamadık bu ülkede savaş yoktur savaş iki ülke arasında olur ve barış iki ülke arasında olur bizim karşımızda ise bir terör örgütü ve terör sorunu vardır zaten dağdaki terörist başıda çıkıyoruz diyor fakat elindeki silahı bırakmıyor istediği olmadığı zaman dönmeyeceğinin garantisini kim verebilir halka.çıkın halka bu neye ve nelere karşılık olacak bu süslenmiş barış sözcükleri çünkü kimse bir şey almadan bir şey vermez karşılığında bunu merak ediyor halk uçu açık olan şeffaa bir açıklama olmadan destek isteniyor bilinmeyen bir sürece destek isteniyor

tahsın
tahsın - 6 yıl Önce

sayın başkan senın yönetımın nerde yoksa reşat bahar orda ondanmmı gelmıyorlar


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510