Yaşlılara moral ziyareti

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Trakya Bakım Merkezi’nde kalan yaşlıları ve engellileri ziyaret etti ve onlara moral verdi.

Yaşlılara moral ziyareti

Çerkezköy Bakış - Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi üzerindeki Çerkezköy Ağız ve Diş Hastanesi’nin karşısında taşınmazı Türk Metal Sendikası (TMS) Çerkezköy Şubesine ait olan bina, bir süre önce Huzurevi yapılması için bir firmaya kiralanmıştı. Bina içinde yapılan tadilat çalışmaların ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı denetiminde olan Özel Trakya Bakım Merkezi geçtiğimiz ay hizmete açıldı.

banner287
AK PARTİ’DEN ZİYARET
Şuan 20’ye yakın yaşlı ve bakıma muhtaç kişinin kaldığı Trakya Bakım Merkezi’ni AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri birlikte ziyaret etti. Ziyarette partililer, yaşlıların tek tek elini öptü ve onlarla sohbet edip, moral verdi. Ziyarette, TMS Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak’ta hazır bulundu.
Ziyarette Öğe, yaşlılara moral vererek, “Hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Bizler her zaman sizin yanınızdayız. Bir sıkıntınız olduğunda bize ulaşmanız yeterli.”dedi. Ziyaretin ardından AK Partililer ve Bakım Merkezi’nde kalan yaşlılar ve engelli bireyler birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2017, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306