Yıllar sonra sınıfının sırasına tekrar oturdu

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilkokulu okuduğu Atatürk İlkokulunu ziyaret etti ve burada görevli öğretmenlerin gününü kutladı. Öğrencilik günlerine geri dönen Öğe, ilk ders başı yaptığı 1-A şubesini ziyaret edip okul sırasına oturdu ve minik öğrencilerle keyifli vakit geçirdi.

Yıllar sonra sınıfının sırasına tekrar oturdu

Çerkezköy Bakış - 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile 35 yıl önce öğrencilik hayatının başladığı Atatürk İlkokulu’nu ziyaret etti. Burada Okul Müdürü Yakup Dönmez tarafından karşılanan Öğe, ardından öğretmenler odasına gitti ve öğretmenlerin gününü kutlayıp onlara çiçek takdim etti.

SINIFINI ZİYARET ETTİ
Ardından Öğe, 35 yıl önce ilk ders başı yaptığı 1-A sınıfını ziyaret etti. Burada sıraya oturan Öğe, öğrencilerle keyifli sohbet yaptı ve kahkahalar havada uçuştu. Öğrencilere nasihatlerde de bulunan Öğe, “Silginiz, kaleminizden önce bitmesin. Önce silginiz bitiyorsa hatanız çok demektir. Bundan 35 yıl önce bence bu okulda okudum ve ilkokul öğretmenimi hiç unutmadım. İlkokul öğretmenleri unutulmaz, siz de unutmayın. Öğretmenlerinizi üzmeyin ve derslerinize çok çalışın. Öğretmenlerimiz, sizi anne ve babanız kadar düşünen insanlardır. Size bir şey olduğu zaman aileniz kadar onlarda üzülür. Öğretmenlerinizi en mutlu edecek şey ise sizin çok çalışıp, başarılı birer birey olmanızdır.” diye söyledi.
Öğe ardında bazı sınıfları daha gezdi ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

banner28735 YIL ÖNCESİ

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Atatürk İlkokulu’nda 1. sınıf öğrencisiyken öğretmeni ve arkadaşları ile çekildiği hatıra fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Bu fotoğraf oldukça ilgi gördü.
Öğe, paylaştığı fotoğrafın altına ise “1984-85 Öğretim Yılı Çerkezköy Atatürk İlkokulu 1-A Sınıfı. Öğretmenim Sabriye Çetinkaya. Hiçbir öğrenci İlk öğretmenini unutmaz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenlerim.”notunu düştü.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306