Yüksel’in A Takımı belli oldu

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, ‘A Takımı’nı açıkladı. Buna göre İl Yürütme Kurulunda görev yapacak 14 isim kamuoyuna duyuruldu.

Yüksel’in A Takımı belli oldu

Çerkezköy Bakış-Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı geçtiğimiz 3 şubat günü düzenlenen AK Parti Tekirdağ 6. Olağan Kongresinde mevcut il başkanı Cüneyt Yüksel güven tazelemişti.  Aradan geçen sürenin ardından Yüksel ‘A Takımı’nı, yani il yürütme kurulunu oluşturdu.  

banner287
Başkan Cüneyt Yüksel, yönetim kurulunun oluşturulmasının ardından hemen kolları sıvayıp, çalışmalarını başlattıklarını belirterek, “Ülkemize ve milletimize hizmet için can atan bu kadar değerli dostumuz arasından zor bir seçim sürecinin ardından yönetim ve hemen arkasından yürütme kurulumuzu oluşturduk. Önümüzde hummalı çalışmalarla geçecek bir dönem var. Öncelikle ilçelerimizi ve ardından il kongremizi gerçekleştirip, partimizi 2019’daki ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan seçim sürecine taşıyacak kadroları belirledik. Bu süreçte her zaman olduğu gibi halkımızın desteğini arkamıza alarak, daha büyük, daha güçlü bir Türkiye yolunda Tekirdağ teşkilatları olarak adımlarımızı hızlandırarak koşmaya devam edeceğiz. Omuzlarımızdaki sorumluluğun farkında olarak, bize tevdi edilen bu kutsal göreve layık olabilmek adına hep birlikte elimizden gelen her çabayı göstereceğiz” dedi.

İl Yürütme Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: Mülahim Kuru,Teşkilat Başkanı: Mestan Özcan, Seçim işleri Başkanı: Ercan Üçel, Tanıtım ve Medya Başkanı: Mithat Seda, Dış İlişkiler Başkanı: Yıldız Filiz, Sosyal Politikalar Birim Başkanı: Kaan Çelik, Yerel Yönetimler Birim Başkanı: Emrah Aydoğdu, Ekonomi İşleri Başkanı: Ercan Pehlivan, Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı: Beste Emre Güngör, İnsan Hakları Başkanı: Atamer Örü, Mali ve İdari işler Başkanı: Gökhan Saygı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı: Teyfik Keskin, Ar-Ge Birim Başkanı: Nusret Mandacı,İl Genel Sekreterliği: Şule Akyüz.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 11:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306