Yüksel’in hedefi Büyükşehir ve 11 ilçe belediyesi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’i aday gösterdi. Yüksel, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı kongrede güven tazeleyerek 2019 seçimleri için çalışmalara kaldığı yerden devam edecek.

Yüksel’in hedefi Büyükşehir ve 11 ilçe belediyesi

Çerkezköy Bakış-Daha önce AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı yapan 41 yaşındaki Cüneyt Yüksel, Ahmet Akçay’ın il başkanlığından istifa etmesinin ardından o dönem AK Parti Genel Başkanlığı görevinde bulunan Başbakan Binali Yıldırım tarafından 5 Ağustos 2016’da Tekirdağ İl Başkanı olarak atanmıştı. Bu süre içinde oldukça başarılı çalışmalar sergileyen ve özellikle 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında tüm ilçelerdeki demokrasi nöbetlerine katılarak halk ile iç içe olan Cüneyt Yüksel, hem il hem de diğer ilçe teşkilatları ile partililer ve vatandaşlar tarafından oldukça sevilen bir isim.
HEDEF BÜYÜKŞEHİR VE 11 İLÇE BELEDİYESİ
Genç yaşı nedeniyle gece-gündüz Tekirdağ’ın 11 ilçesindeki teşkilatları gezen ve sahada da vatandaşların dert ve şikayetlerini dinleyerek onların sıkıntılarını çözümü için elinden geleni yapan Yüksel’in hedefi, 11 ilçe başkanı ve teşkilat üyeleri ve partililer ile birlikte 2019 yılında Büyükşehir Belediyesi ile 11 ilçe belediyesini AK Parti’ye kazandırmak.

banner287
YÜKSEL VE YÖNETİMİ ONAYLANDI

Yüksel, kendisine il başkanlığına tekrar aday gösterildiğini Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile birlikte çekildiği fotoğraf sosyal medya hesabından paylaşarak kamuoyuna duyurdu. Yüksel, fotoğrafın altına ise "Bizi tekrar AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevine layık gören, dünyadaki tüm mazlumların, masumların ve ümmetin umudu olan, davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın. Recep Tayyip Erdoğan 'a teşekkürlerimi arz ederim." notu düştü.
KONGREYE DAVET
AK Parti Tekirdağ 6. Olağan Kongresi, 3 Şubat günü Tekirdağ Atatürk Kapalı Spor Salonunda saat 12.00’da AK Parti Genel Başkan vekili ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşecek. İl Başkanı Cüneyt Yüksel, şölen havasında geçecek olan kongreye, Çerkezköy ve Kapaklı vatandaşları davet etti. 

 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halk
Halk - 1 yıl Önce

Siz Tekirdağ da belediye seçimi zor kazanırsınız yanlış adaylarla para pul ile yürümez bu işler

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306