AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na kınama

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin grup toplantısında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na ilişkin kullandığı sözleri kınadı.

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na kınama

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin grup toplantısında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na ilişkin kullandığı sözleri kınadı. Öğe “Bu siyaset değil! Kılıçdaroğlunun bu ahlak dışı, edepsiz ve mesnetsiz açıklamasını nefretle kınıyor, tüm kadınlardan derhal özür dilemesini bekliyoruz” dedi.

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin grup toplantısında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na ilişkin kullandığı sözleri kınadı.

ÜSLUB-İ BEYAN AYNİYLE İNSAN’DIR

Konuyla ilgili açıklama yapan Öğe “Bu çirkin sözleri kendisine havale ederek, Hz. Mevlana’nın, ‘Testinin içinde ne varsa dışına da o sızar’ sözlerini hatırlatmak istiyorum. Bu sözler Kılıçdaroğlu’nun kendi iç çirkinliğinin dışa vurması olarak kayıtlara geçmiştir. Bu çirkin sözlere ilişkin söylenecek tek söz, ‘üslub-i beyan ayniyle insan’dır” dedi. Hezimetleri ve söylemleri ile Türk siyasi tarihinin en başarısız parti lideri olarak tarihe geçen Kılıçdaroğlu’nun kendisinin de bu sözlerini ilerleyen yıllarda utançla hatırlayacağını düşündüğünü kaydeden Abdullah Öğe “Bu açıklamaların Kılıçdaroğlu’nun ailesindeki kadınları ve CHP mensubu tüm kadınları da rahatsız ettiğini tahmin ediyorum” dedi.

BU SİYASET DEĞİL

Kılıçdaroğlu’nun eleştiri ve tenkit sınırlarını aşarak karalama zihniyeti ile siyasi gaflar silsilesine bir yenisini daha eklediğini kaydeden İlçe Başkanı Abdullah Öğe “Bu ithamda bulunmadan önce toplumumuzdaki ahlaki değer yargılarını göz önünde bulundurmalıdır. Bu çirkin ithamları ile sadece kadınlarımıza değil, aile müessesesine ve toplumumuzun değer yargılarına da zarar vermektedir. Tüm kadınlarımızın bu haksızlığa karşı olacağı düşüncesi ile sesleniyorum; Bu siyaset değil! Kılıçdaroğlunun bu ahlak dışı, edepsiz ve mesnetsiz açıklamasını nefretle kınıyor, tüm kadınlardan derhal özür dilemesini bekliyoruz” dedi.

Yorumlar 6
Vatandaş RIZA ve Manastırlı 07 Nisan 2016 15:13

Siz ne tür bi manyaksınız,Ada'mın açıklasını nerenizle okuyup anlıyorsunuz. Yoksa kınamayı üzerinizemi alındınız?

Vatandaş Rıza 07 Nisan 2016 10:39

Tecavüze uğrayan 45 çocuğa olanları kınamayın, geçen gün tecavüze uğradığı için bağırsakları parçalanan 3 yaşındaki çocuğu kınamayın ölü eşle cinsel ilişki fetvası veren sapıkları kınamayın gidin politikacıların birbirine ettikleri lafları kınayın! Lüt kavmi neymiş nolmuş açın Kuran-ı Kerim den okuyun bi !!!!

Okuyucu 07 Nisan 2016 07:19

Ahlak dersi verenlere bak! aile bakanınızı neden kınamadınız? Hala o koltukta oturtabiliyor !

Vatandaş 06 Nisan 2016 23:01

Sayın öge sen ilk önce partindeki bakanlarının konuştukları kına sonra kılıçtaroğlunun sözlerini kınarsın

Vatandaş 06 Nisan 2016 21:10

Sayin Başkan bu kişiyi eleştirmek bile eleştiri anlayışını züldür. Allah bildiği gibi yapsın.

manastırlı 06 Nisan 2016 20:52

Demekki sizde ''bi kereden bi şey olmaz'' diyen Bakanınızın arkasındasınız...