AK Partililer esnafı ziyaret etti

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ve AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında dün Çerkezköy'de bayan esnafı ziyaret etti.

AK Partililer esnafı ziyaret etti

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı; Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ve AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında dün Çerkezköy’de bayan esnafı ziyaret etti. Aynı saatlerde Tekirdağ Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz de bazı AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kızılpınar’da esnaf ve vatandaşı ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış – AK Parti Çerkezköy Teşkilatı; Tekirdağ Milletvekili 26. Dönem Milletvekili Adayı Ayşe Doğan ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe eşliğinde Çerkezköy esnafını dolaşarak seçim çalışmalarına dün de devam etti. AK Partililerin ilk durağı, kurulduğu günden bu yana AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı içinde yer alan İlçe Kadın Kolları Eski Başkanı Nuran Yeşil’in iş yeri oldu.
“ESKİMEYEN BAŞKAN NURAN YEŞİL”
Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Abdullah Öğe “Biz seçim çalışmalarımıza, 4 Ekim günü Genel Başkanımızın seçim beyannamesini açıklamasından önce başlamıştık zaten. Bu hafta da biz sahalara indik. Seçim beyannamesi ile alakalı milletvekillerimiz de Ankara’daydılar. Bulunduğumuz hafta başı itibariyle 1 Kasım’a kadar yine sahalardayız. Bugünkü programımızda bayan esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. 12 yıllık teşkilatımıza çok hizmetleri olmuş, eskimeyen kadın kolları başkanımız Nuran Yeşil’den başlamak istedik. Eski üyelerimizi, teşkilata emek vermiş teşkilat mensuplarımızı ziyaret ediyoruz” ifadelerini kullandı.
“TAVSİYE VE DESTEK BEKLİYORUZ”
Milletvekili Ayşe Doğan da “İnşallah yeni beyannamemizle teşkilatımıza ve ülkemize değer katan sizler gibi bayanlarımızla yola çıkmaya talibiz. Tavsiye ve desteklerinizi bekliyoruz. Biliyoruz ki zaten yanımızdasınız” dedi.
“KADINLARIN ÖNÜNÜ AK PARTİ AÇTI”
Gerçekleştirilen ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Nuran Yeşil de “Sayın Milletvekilimiz Ayşe Hanım zaten benim Kadın Kolları ekibimdendi. Ayşe Hanım benim kadın kolları yönetim ekibime ilk girdiğinde kendisine ‘bu işi sen yaparsın ben artık kadın kolları başkanlığı yapmayayım’ demiştim. Kendisi bunu kabul etmemişti her zamanki mütevazılığıyla hanım efendiliğiyle verdiğimiz her görevi layıkıyla yerine getirerek hem madden hem manen her şekilde yanımızda oldu. Teşkilatımızın içinden birisinin aday gösterilmesi bizi her zaman onure etmiştir. Hem bayan olması hem Çerkezköy’den olması bizi ayrıca mutlu ediyor. Bayanların önünü açtığı için Cumhurbaşkanımız ve Başbakan’ımıza çok teşekkür ediyoruz. Kim ne derse desin bayanların önü en çok AK Parti Hükümeti döneminde açılmıştır, bayan milletvekili sayısı da bu dönemde artmıştır. Dünya’da ilk defa en büyük kadın örgütünü kuran AK Parti teşkilatlarıdır. Bu da kadına verilen değerden kaynaklanıyor. Yönetimlerde ve meclislerde kadın olma zorunluluğu var. Belki onlar bu şekilde yapmasa bizim önümüz bu kadar açılmazdı. Ben asla teşkilattan kopmam her zaman partinin emrine amadeyim. Sadece bu dönem biraz daha fazla aileme zaman ayırıyorum” şeklinde konuştu.
ESNAF GEZİLDİ
Nuran Yeşil’in işyeri ziyaretinin ardından AK Parti heyeti, bir dönem AK Parti Çerkezköy İlçe Başkan Vekilliği yapan Selda Yeşil’in işyeri olan Yeşil Kırtasiye’yi ziyaret etti. AK Parti heyeti gün boyu ilçedeki kadın esnafa yönelik ziyaretlerini sürdürdü. 

ÖMER KARADENİZ KIZILPINAR’DA ESNAFI ZİYARET ETTİ
Aynı saatlerde Tekirdağ Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz de bazı AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kızılpınar’da esnaf ve vatandaşı ziyaret etti.

Yorumlar 1
VATANDAŞ 655 08 Ekim 2015 04:36

ABDULLAH BEY BİDE SEVABINA ŞU GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINI SAHNEDE GÖRSEK ARADA E MALUM VATANDAŞIN İSMİNİ BİLMİYORUZ Bİ TANIŞSAK BEYFENDİYLE, OLUR DİMİ RAHATI BOZULMAZ İNŞALLAH.. YAZIK YAZIK!!!