Akay: Elinizi vicdanınıza koyun

Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP adayı Vahap Akay, seçim çalışmaları kapsamında Kızılpınar mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Seçimlere sayılı günler kaldığını ve 31 Mart günü sandığa gidileceğini belirten Akay, 'Sizden ricam o an elinizi vicdanınıza koyun ve oyunuzu öyle kullanın. Size kim daha iyi hizmet etti, önümüzdeki 5 yıl kim daha iyi hizmet eder bunu düşünün ve oyunuzu öyle kullanın' ifadelerini kullandı.

Akay: Elinizi vicdanınıza koyun

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, seçim çalışmaları kapsamında Kızılpınar Mahallesindeki iki ayrı programda Dostlar Kıraathanesi ve Akar Kıraathanesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Yaptığı ziyaret ve kahve toplantılarında Çerkezköy Belediyesi’nin son 5 yılda yaptığı çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi veren Akay, Çerkezköy’e önümüzdeki 5 yılda da hizmete talip olduklarını belirterek, Kızılpınar sakinlerinden destek istedi.

PARTİ ROZETİMİ ÇIKARDIM 5 YIL BOYUNCA HİZMET ETTİM

Akay, burada yaptığı konuşmada 5 yıl önce Belediye Başkanı seçildiğini ve bu görevi yapma gayreti içerisinde olduğunu belirterek, “Belediye kapısından içeri girerken parti rozetimi çıkardım ve herkesin Belediye Başkanı olacağımı söyledim. Görev sürecim boyunca herkese eşit ve ortak hizmet etme anlayışıyla çalışmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kentimiz 81 ilden göç alıyor. Bu vatandaşlarımızı Çerkezköylülük bilinci ile ortak hemşericilik anlayışında buluşturmaya gayret ettik. 5 yıl boyunca ayrıştırmadan, herkesi kucaklayarak hizmet etmeye çalıştık. Sen demedik, senden demedik, ben demedik, benden demedik hizmet ettik. Eksiklerimiz, hatalarımız olmuş olabilir ama 5 yıl boyunca bir memleket sevdası, bir Çerkezköy sevdası ile hizmet etme gayretinde olduk” dedi.
31 Mart günü yerel seçimlerin yapılacağını hatırlatan Akay, “O gün herkes sandığa giderek oyunu kullanacak. 31 Mart Pazar günü perde açılacak, oy pusulası ve mührü alarak oy kullanma kabinine gireceksiniz ve perde kapanacak. Sizden ricam o an elinizi vicdanınıza koyun ve oyunuzu öyle kullanın. Size kim daha iyi hizmet etti, önümüzdeki 5 yıl kim daha iyi hizmet eder bunu düşünün ve oyunuzu öyle kullanın” ifadelerini kullandı.
Akay, ardından Kızılpınar ve ilçe genelinde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Programda, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin de yer aldı.

Yorumlar 4
Olgun 27 Şubat 2019 10:19

Kızılpınar veliköy secimi belirler.

Faruk 27 Şubat 2019 04:27

CHP kazanma şansı 0

İstanbul city 26 Şubat 2019 14:54

Sayın başkanım.kızılpınar mahallesi.millet caddesi.palmiye konutları.a2 blok.. elektrik kesildi.mütahit kaçtı..

turan.. 26 Şubat 2019 14:06

CHP YE GİDEN HER OY ..HDP YE GİTMİŞ SAYILIR...ORTAK PARTİ ÇÜNKÜ..