Akay'dan sıcak yemek ikramı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, yalnız yaşayan engelli ve yaşlı vatandaşları sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek evlerinin kapısında ziyaret etti ve onlara Ramazan Ayı dolayısıyla iftarlık sıcak yemek ikramında bulundu.

Akay'dan sıcak yemek ikramı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün tespit ettiği yalnız yaşayan engelli ve yaşlı vatandaşlara Ramazan Ayı dolayısıyla iftarlık sıcak yemek ulaştırmaya devam ediliyor. 

KAPI KAPI DOLAŞIYORLAR

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da yer aldığı ekipler sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu 1-3 Mayıs tarihlerinde yalnız yaşayan engelli ve yaşlı vatandaşları unutmadı. Kapı kapı dolaşan ekipler, hazırlanan sıcak yemekleri vatandaşlara dağıttı. 

“BU ZOR GÜNLERİ BERABER ATLATACAĞIZ”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Birlik, beraberlik ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün tespit ettiği yalnız yaşayan engelli ve yaşlı hemşehrilerimize Ramazan Ayı boyunca iftarlık sıcak yemek ulaştırıyoruz. Bu zor günleri beraber atlatacağız” ifadelerini kullandı.