Akrabalar birbirine girdi

Çerkezköy'ün Kızılpınar Mahallesinde aralarında daha önceden husumet olduğu iddia edilen akrabalar arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. 13 kişinin yaralandığı olayda sokaktaki 3 otomobil ile bir işyeri büyük hasar gördü.

Akrabalar birbirine girdi

Çerkezköy Bakış - Olay, Kızılpınar Mahallesi Işıklar mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre, emlak işi ile uğraşan M.A., Kızılpınar’daki ofisinde otururken, iddiaya göre dükkana gelen E.A. ve Ö.A. ile aralarında arsa meselesi yüzünden tartışma yaşandı. Tartışmayı büyük bir kavgaya dönüşmesini araya girenler önledi.

ORTALIK FENA KARIŞTI

Tam ortalık sakinleşti derken, iki akraba grubu emlak ofisinin önünde tekrar karşılaştı.  Yaklaşık 30 kişi taş, sopa ve tekme-tokat birbirine girdi. Kavga nedeniyle ortalık savaş alanına dönerken, kavgada emlakçı dükkanının camları kırıldı, çevredeki 3 otomobil ise büyük hasar gördü. Kavgayı çevredekiler güçlükle ayırdı.

ÇOK SAYIDA KİŞİ YARALANDI

Aynı soyadı taşıyan akrabalar arasında çıkan kavganın ardından M.A., R.A., O.A., F.A., E.A., B.A., E.A., M.A., Ö.A., B.A., Ö.A., M.A. ile Ö.A. yaralandı ve hastaneye kaldırılanlar oldu. Kavgayla ilgili jandarma ekiplerinin başlattığı soruşturma sürüyor. 

Yorumlar 6
Ahmet Kılıç 03 Aralık 2017 17:50

Kızılpınar'ı sevenler polis noktası kurulması için cimer ve bimer'e mesaj atalım ve takipçisi olalım.

TÜRK.. 27 Eylül 2017 13:54

İSTANBUL CİTY DE MAHFETTİLER KEKOLAR..

Muhammet 26 Eylül 2017 23:44

Gözümün önünde güzelim arabayı parçaladılar

VATANDAŞ 26 Eylül 2017 14:41

Kızılpınar oldu Teksas illalah etik artık serserilerden jandarmayı arıyoz bir saat sonra gelıyo kaderımıze terkedılıyoz özellikle Yunusemre parkı bıktırdı mahalelıyı pislikler yüzünden birde surıyelı eklendı bi evde yırmı kişi var neye benzedıklerı bell değil mıllet çoluğunu çocuğunu ailesını çıkaramaz oldu bakalım daha ne kadar devam etcek böle emnıyet noktası şart

TRAKYALI... 25 Eylül 2017 13:18

KIZILPINARA KARAKOL ŞART..

TÜRK.. 25 Eylül 2017 13:14

VUKAAT BÖLGESİ KIZILPINAR..