Albayrak Çerkezköy'de çalışmaları inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak dün Çerkezköy'e geldi.

Albayrak Çerkezköy'de çalışmaları inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak dün Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte Çerkezköy’de devam eden çalışmaları inceledi. Yapımı devam eden Atatürk Viyadüğü Kavşağı ve Namık Kemal Bulvarı üzerindeki kavşakta incelemelerde bulunan Albayrak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı M. Zeki Gürcün ile birlikte dün Çerkezköy’e geldi.
MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURULDU
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Genel Sekreter Yardımcısı M. Zeki Gürcün ile birlikte Çerkezköy’de çeşitli incelemeler yapan Albayrak, incelemelerine Tepe Piknik Alanı ile başladı. Piknik alanında yapılan çalışmalar ile ilgili Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’dan bilgi alan Albayrak “Şimdiye kadar yapılan çalışmaların piknik alanı güzel ve modern bir görünüme kavuşturuldu” dedi.
ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI
Tepe Piknik Alanı'nın ardından Atatürk Viyadüğü'nün yanında yapılan kavşak düzenleme çalışmaları ile ilgili bilgi alan Albayrak, daha sonra Namık Kemal Bulvarı'nda devam eden kavşak ve orta refüj düzenleme çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yorumlar 3
55 lii 19 Kasım 2015 08:23

Düşünceye bakarmısın kaldırım üzerinde insanlar yürüyor ağaç doğa demek oksijen demek çorba çeşmesi yüzlerce insan sabah dua ediyor. Ne yapılsın sana özel araç ev vs. Neistiyorsan söyle bari hem kızılpınaraltyapısıyla yapılacak sabır be dost

Ali 18 Kasım 2015 10:12

Oyle gostermelik kaldirim agac carba cesmesi triskadan isler hizmet gelsin kuzilpinara

ali 17 Kasım 2015 21:13

kızılpınarın gezmesini beklerdik albayrağın rezalet bir durumda ne olacak kızılpınar nerde hizmet