Albayrak'tan 'yaşlılık' tanımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sosyal medya hesabı üzerinden yaşlılık tanımı yaptı ve kendisine 'yaşlandı' eleştirileri yapanlara saat 05.00'de mesaiye başlayarak cevap verdi.

Albayrak'tan 'yaşlılık' tanımı

Çerkezköy Bakış - 18 Şubat 1949 tarihinde dünyaya gelen 70 yaşındaki Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilerleyen yaşına rağmen bitmeyen enerjisi ile günün büyük bir bölümünü çalışarak geçiriyor. Kimi zaman Tekirdağ’ın en uçtaki mahallesinde vatandaşlarla kahvaltıda, kimi zaman da mesai arkadaşları ile toplantı yaparak başlıyor.
Bazı kesimler ise Albayrak’ın yaşı ile ilgili eleştiriler yaparak ‘yaşlandı’ yorumlarında bulunuyor. Bu eleştirilere ise Albayrak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla cevap verdi. ‘Yaşlılık’ tanımı yapan Albayrak, “Bir insan konfor alanının dışına çıkamıyorsa yaşlıdır. Diğer ifadeyle, yeni şeyler öğrenmiyorsa, artık şaşırmıyorsa ve çoğu şeyi bildiğini düşünüyorsa yaşlıdır. Merak etmiyorsa, keşfetmiyorsa yaşlıdır. Geçmişte, geçmiş anılarında yaşıyorsa yaşlıdır, sürekli eskiyi tekrar ediyorsa yaşlıdır.