Ambalaj atıkları geri dönüşüme kazandırılacak

Ambalaj atıklarının toplanarak geri dönüşüme kazandırılması için çalışmalarını yürüten Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, bazı noktalara ambalaj atığı konteynırları yerleştirdi.

Ambalaj atıkları geri dönüşüme kazandırılacak

Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekiplerince, ambalaj atıklarının geri dönüşüme kazandırılabilmesi amacıyla yürütülen ‘Ambalaj Atıkları Çöp Değildir’ kampanyası kapsamında Atatürk Caddesi üzerindeki belirli noktalara ambalaj atığı konteynırları yerleştirildi.

Çerkezköy Bakış - Ambalaj atıklarının toplanarak geri dönüşüme kazandırılması için çalışmalarını yürüten Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, bazı noktalara ambalaj atığı konteynırları yerleştirdi.

AMBALAJ ATIKLARI ÇÖP DEĞİLDİR

Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekipleri tarafından Atatürk Caddesi üzerinde belirlenen 15 ayrı noktaya şişe şeklinde ambalaj atığı konteynırı yerleştirildiğini belirten yetkililer “Ambalaj Atıkları Çöp Değildir kampanyası kapsamında ambalaj atıklarının geri dönüşüme kazandırılabilmesi amacıyla yapılan çalışmada, toplanan ambalaj atıkları daha sonra ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırılacak” dedi.