Ana borular döşeniyor

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan'ın şahsi girişimleri ile ilçede başlanan doğalgaz çalışmalarında ilk kazma vuruluyor. Borular döşenecek bölgelere sevk edilmeye başlandı.

Ana borular döşeniyor

Çerkezköy Bakış - Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın şahsi girişimleri ile ilçede başlanan doğalgaz çalışmalarında ilk kazma vuruluyor. Borular döşenecek bölgelere sevk edilmeye başlandı.
MARMARAEREĞLİSİ DOĞAL GAZA KAVUŞUYOR
Marmaraereğlisi sonunda doğalgaza kavuşuyor. Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın şahsi girişimleri ile tüm engellemelere rağmen çalışmalara başlayan ÇORDAŞ firması boruları depodan döşenecekleri bölgelere sevk etmeye başladı. Firma mühendislerinin kontrolünde gerçekleşen sevkiyatın hemen ardından kazılara başlanacak ve ana arter doğalgaz boruları yeraltına inecek.
Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Marmaraereğlisi için tüm gücümüzle gece-gündüz çalışıyoruz. Haksız eleştirilere kulak tıkadık. Vatandaşlarımızın menfaatine yasal zeminde ne doğru ise onu gerçekleştirmek için çaba gösteriyoruz. Söz verdiğimiz zamanda doğalgazı ilçemizde yakmaya başlayacağız” dedi.