İşçi ile Müdürün tartışması kanlı bitti

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir fabrikanın üretim müdürü ile eski işçisi arasında çıkan sözlü tartışma kanlı bitti.

İşçi ile Müdürün tartışması kanlı bitti

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir fabrikanın Üretim Müdürü ile eski işçisi arasında çıkan sözlü tartışma kanlı bitti.

banner287
İddiaya göre, yaklaşık bir ay önce üretim müdürü tarafından işten çıkarılan A.Y., akşam saatlerinde fabrikaya gitti. Burada fabrikanın üretim müdürü ile bir süre sözlü olarak tartışan A.Y., üzerinde bulundurduğu silah ile M.Ç’yi sağ ayağından yaraladı.

Polis, kısa sürede olay yerine gelerek A.Y’yi gözaltına aldı. Yaralı M.Ç., ise ambulans ile Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken A.Y., ifadesi alınmak üzere Çerkezköy Gazi Polis Karakolu’na götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 17:10

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin dirican
Selahattin dirican - 1 ay Önce

Milletin ekmegile oynamak kolay deliği Allah böyle acısını çıkartır olan ceva evine giren abimize oldu şunu hiç birzaman için unutmayın eden bulur sadece bu dünyada değil bu dünyanın öbür tarafı da var biz işçi olarak çalışan insanlarız bizi kimse değer vermediler ve biz hiç bir şekilde personel bizi dinlemedi değer vermedi bizi küçük gördüler ve bizi ekmeyimiz den ettiler çok şey söylemek istemiyorum saadece Allaha havale ediyorum fabrikanin tüm amiri memuru dahil kim ne derse desin benim Allahtan başka kimseden korkum yoktur son birşey söylemek istiyorum vuran insan mi suçludur yoksa vurulanmı bunada siz karar verin bence vuran degil vurulandir bu olaydan icin tabi

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510