“Yanağından öptüm” 

Çerkezköy’de takip ettiği 6 yaşındaki kız çocuğunu girdiği apartmanda taciz ettiği iddiasıyla tutuklanan 33 yaşındaki N.Ö., ilk kez mahkemede hakim karşısına çıktı. “Yanağından Sadece öptüm” savunması yapan N.Ö’ye hakim 5 yıl hapis cezası verdi.

“Yanağından öptüm” 

Çerkezköy Bakış - Olay, geçtiğimiz Ağustos ayında meydana gelmişti. Fatih Mahallesindeki parkta arkadaşları ile oyun oynayan E.B., ardından evine gitmek için oturdukları apartmana geldi. Kızı takip eden ve telefonla konuşuyormuş gibi yapan N.Ö., kapının açılmasıyla hemen kız çocuğunun arkasından aparmana girdi. E.B.,  asansöre yöneldiği anda ise iddiaya göre N.Ö. kız çocuğunu taciz etti. Kızın bağırması üzerine N.Ö. kaçarken, korkuya kapılan ve evine çıkan küçük kız, durumu ailesine anlattı. Ailenin ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, apartmanın güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Yapılan incelemenin ardından polis ekipleri şüphelinin kimliğini belirledi ve N.Ö.’yü gözaltına aldı. N.Ö. ardından “Cinsel istismar” suçundan tutuklandı. 

SEGBİS ÜZERİNDEN SAVUNMA YAPTI

Çerkezköy 3. Asliye Ceza Mahkemesinde yargılanan ve 2 aydır tutuklu bulunan N.Ö., tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS üzerinden görüntülü olarak duruşmaya dahil edildi.  Duruşmaya N.Ö.’nün avukatı ve mağdur taraf katıldı. Mahkeme başkanı, psikolog bilirkişi raporu ve emniyet kayıtlarının incelendiğini belirterek karar verileceğini açıkladı ve N.Ö.’den savunmasını istedi.
 

banner287

YANAĞINDAN ÖPTÜM SAVUNMASI

Savunmasında, pişman olduğunu ifade eden ve bir daha böyle bir şey gerçekleştirmeyeceğini belirten N.Ö., “Yanağından öptüm. Kötü bir niyetim yoktu. Tahliyemi istiyorum.” dedi. Küçük kızın avukatı ise şikâyetçi olduklarını dile getirdi.

5 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

Savunmaların ardından mahkeme başkanı, araştırılması gerekli başka bir husus kalmadığını ve duruşmaya son verildiğini ifade ederek karar açıkladı. Buna göre, İlk olarak N.Ö.’ye 6 yıl hapis cezası verildi. Sabıkasız hali göz önünü alınınca da 1/6 oranında indirim yapılarak ceza 5 yıla indirildi ve  istinaf yolu açık olmak üzere N.Ö.’nün tutukluluk halinin devamına karar verildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 16:13

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İstanbul city..
İstanbul city.. - 12 ay Önce

Bunlar yüzünden çocuk sevmeye korkar olduk..

vatandaş
vatandaş - 12 ay Önce

bu adama 5 yıl az bence20 yıl yatması lazım böyle adi insanların halk olarak tepki gösterelim lütfen

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510