Asfalt çalışmaları devam ediyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 'Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğümüz tarafından başlatılan asfalt çalışmaları kapsamında 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplıyoruz.' dedi.

Asfalt çalışmaları devam ediyor

Belediye Başkanı Vahap Akay, sıcak asfalt çalışmalarını gerçekleştiği noktalarda incelemelerde bulundu ve ekiplerden son durum hakkında bilgiler aldı.

“SICAK ASFALT STARTINI BAĞLIK MAHALLEMİZDEN VERDİK”

Sıcak asfalt kaplama çalışmalarının startının Bağlık Mahallesi’nde verildiğini ve çalışmaların, Fevzipaşa Mahallesi Sevecen Sokak’ta devam ettiğini söyleyen Akay, “Bağlık Mahallemizdeki sıcak asfalt kaplama çalışmalarına Sultan Sokak’tan başladık. Sırasıyla Zeybek Sokak, Bulvar Sokak, Tolga Sokak, Fulya Sokak, Efe Sokak ve Tevfik Fikret Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Sıcak asfalt çalışmaları kapsamında Bağlık Mahallemizde toplam 19 sokağımızda yaklaşık 27 bin 500 metrekarelik bir yol ağını sıcak asfalt ile kaplayacağız” dedi.
Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarının daha sonra Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde devam ettiğini kaydeden Başkan Akay, “Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde şu ana kadar Kocatürk Sokak, Dil Sokak, Konyalı Sokak, Hasan Çavuş Sokak ve Şehit Doğan Çabuk Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. GMKP Mahallemizde toplamda 25 cadde ve sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” diye konuştu.

“ASFALTLAMA ÇALIŞMALARIMIZ FEVZİPAŞA'DA SEVECEN SOKAK'TAN BAŞLADI”

Asfaltlama çalışmalarının Cuma günü itibariyle Fevzipaşa Mahallesi Sevecen Sokak’ta başladığını sözlerine ekleyen Akay, “Sıcak asfalt hamlemiz kapsamında Bağlık Mahallemizde 19 sokağımızı asfaltlayacağız. Bununla birlikte Cumhuriyet Mahallemizde 2 sokağımızı, İstasyon Mahallemizde 16 sokağımızı, Fatih Mahallemizde 5 sokağımızı, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde 25 cadde ve sokağımızı, Gazi Osman Paşa Mahallemizde 13 sokağımızı, Fevzipaşa Mahallemizde 14 sokağımızı, Yıldırım Beyazıt Mahallemizde 4 sokağımızı, Kızılpınar Mahallemizde 5 cadde ve sokağımızı, Veliköy Mahallemizde de 13 cadde ve sokağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” açıklamalarında bulundu.

“180 BİN METREKARELİK YOL AĞINI SICAK ASFALT İLE KAPLAYACAĞIZ”

Kent genelinde toplamda 117 cadde ve sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini ifade eden Başkan Akay, “32 bin ton sıcak asfaltın kullanılacağı çalışmalarımız bittiğinde kentimiz genelinde 117 cadde ve sokağımızda yaklaşık 180 bin metrekarelik yol ağını sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” diye konuştu.
 

Asfalt çalışmaları devam ediyor
Asfalt çalışmaları devam ediyor
Çerkezköy Bakış Gazetesi
Yorumlar 1
Aslan 24 Temmuz 2022 12:42

Ya arkadaş siz bu kaldırımlardan uçakmı kaldıracaksınız yoldan daha büyük kaldırım var çerkezköyün trafik sorunu var ilerde daha çok olacak rezil ettiniz her yeri arabaların altı vurur oldu nedir bu rezillik yopılana sevinsek oda bir şeye benzemiyo anfi tiyatronun yolunu 3 .kez yapıldı ve şuan yine berbat su fiyatları doğalgazda pahallı maşallah şu milleete bir iyilik yapında pılınızı pırtınızı toplayın defolun gidinn