Asrın Öğretim Kursu Adliye Sarayı yanında açıldı

Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu'nun resmi açılışı nedeniyle program düzenlendi.

Asrın Öğretim Kursu Adliye Sarayı yanında açıldı

Çerkezköy Bakış - YGS-LYS ile ara sınıf lise öğrencilerine yönelik faaliyet gösterecek olan Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu, Fatih Mahallesi Malkoçoğlu Caddesi Adliye Sarayı Yanı’nda açıldı. Konusunda uzman öğretmenlerin görev yapacağı Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu’nda öğrencilere ihtiyaca göre psikolojik danışmanlık ve rehberlik konusunda da destek sunulacak.

AÇILIŞ TÖRENİ DÜZENLENDİ

Fatih Mahallesi Malkoçoğlu Caddesi Çiler Sokak No:2-4, Adliye Sarayı yanındaki kurs merkezinde saat 16.00’da düzenlenen açılış törenine Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi İsa Kahraman, Ak Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özaydın, Çerkezköy Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Yaztepe, Çerkezköy Belediye eski Başkan Yardımcısı Habip Bilgin, esnaflar, öğrenciler ile davetliler katıldı.

MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİLER

Açılışta Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu Kurucusu Mehmet Yaman ile Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu Müdürü İmre Güven misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi. Açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

KURBAN KESİLDİ

Açılış kurdelesinin kesilmesi öncesinde kurban kesildi. Erkaynak Cami İmam Hatibi İlhan İlke’nin yaptırdığı dua sonrasında açılışa geçildi. Açılış kurdelesini Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi İsa Kahraman ile Çerkezköy Belediye eski Başkan Yardımcısı Habip Bilgin kesti. Açılışta Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu Kurucusu Mehmet Yaman misafirlerine kurumu gezdirerek, ayrıntılı bilgi verdi.

UZMAN ÖĞRETMENLER GÖREV YAPACAK

Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu, YGS-LYS ile ara sınıf lise öğrencilerine yönelik faaliyet gösterecek. Konusunda uzman öğretmenlerin görev yapacağı Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu’nda öğrencilerin başarı durumları velileriyle anlık paylaşılacak.

ÖĞRENCİLERE PDR DESTEĞİ VERİLECEK

10 sınıfın bulunduğu Konusunda uzman öğretmenlerin görev yapacağı Özel Gelecek Asrın Özel Öğretim Kursu’nda öğrencilerin başarı durumları velileriyle anlık paylaşılacak. Hafta içi ve cumartesi günleri açık olacak kursta öğrencilere psikolojik danışmanlık ve rehberlik konusunda da destek sunulacak.

Yorumlar 1
Emre 03 Ekim 2016 23:13

Şükürler olsun . İnternetten tanıdığım ve takip ettiğim bir kaç hocayı toplayan bir eğitim yeri açıldı umarım gereken cevabı alırlar.