Atatürk ve şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Atatürk ve şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ebedi Başkomutan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83’üncü yıldönümü dolayısıyla Mevlid-i Şerif okutuldu.
Hacı Fahri Zümbül Camisinde akşam namazı sonrası okunan Mevlid-i Şerif programına AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş ve yönetim kurulu üyeleri, AK Partili Belediye Meclis Üyesi Hasan Karaca ve vatandaşlar katıldı.
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, “İstiklal mücadelemizin Başkomutanı, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83’üncü yıl dönümü münasebetiyle İlçe Başkanlığı olarak Hacı Fahri Zümbül Camiinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutarak dualar edildi. Bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Aziz Şehitlerimizi, Ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle anıyoruz.” ifadelerine yer verdi.