'Ay Küresi' adlı kitabını hediye etti

Genç Yazar Elanur Karaman, pandemi sürecinde kaleme aldığı 'Ay Küresi' adlı kitabını imzalayarak Belediye Başkanı Vahap Akay'a hediye etti. Başkan Akay, Elanur Karaman'ı tebrik ederek, genç yazara bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

'Ay Küresi' adlı kitabını hediye etti

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy TSO Trakya Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Elanur Karaman, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Elanur Karaman’ın annesi Gülşah Karaman, babası İbrahim Karaman, büyükannesi Ayşe Ağırman ile dedesi Mustafa Ağırman da hazır bulundu.

KİTAP HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Ziyaret kapsamında 15 yaşındaki Elanur Karaman, pandemi sürecinde kaleme aldığı “Ay Küresi” adlı kitabını imzalayarak, Başkan Akay’a hediye etti.

Kitap hakkında bilgi veren Genç Yazar Elanur Karaman, “Ay Küresi” adlı kitabının bir genç kurgu kitabı olduğunu ifade ederek, “Kitabımda bir genç kızın eğitim gördüğü okulda başından geçen ilginç olayları kaleme aldım.

İlk baskısı çıktı. Ben de sizi ziyaret ederek, kitabımı hediye etmek istedim. Şimdi ise kitabın 2’nci serisinin yazımına başladım. Bir yandan da başka bir kitap üzerinde daha çalışıyorum” dedi.

TEBRİK ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akay, “Öncelikle pandemi sürecini böyle güzel bir şekilde değerlendirip, başarılı bir iş çıkarttığın için seni tebrik ediyorum. Senin gibi genç yaşta yazarlığa adım atan kardeşlerimi görmekten de mutluluk ve gurur duyuyorum” diyerek, genç yazara bundan sonraki hayatında başarılar diledi. Ziyaret, Başkan Akay’ın Genç Yazar Elanur Karaman ve ailesi ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Yorumlar 1
Sinan Aksözek 21 Ağustos 2020 17:52

Tebrik ederim Elanur. Kitabını okumak isterim.