Ayak tenisi turnuvasının şampiyonu 'En İyiler' takımı oldu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2.'si düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvası birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu. Turnuvanın şampiyonu 'En İyiler' takımı oldu.

Ayak tenisi turnuvasının şampiyonu 'En İyiler' takımı oldu

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi 2. Ayak Tenisi Turnuvası’nın Genel (15 Yaş ve Üzeri) kategoride gerçekleştirildiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Pandemi dolayısıyla geçtiğimiz yıl yapamadığımız Ayak Tenisi Turnuvamızın bu yıl 2.’sini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık.

Turnuvamızda takımlarımız çiftler olarak mücadele etti. Kartal Tepe Piknik Alanı Güreş Sahası’nda yapılan turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyor, turnuvamızda dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyorum” dedi.
Birbirinden eğlenceli ve çekişmeli karşılaşmalara sahne olan Çerkezköy Belediyesi 2. Ayak Tenisi Turnuvası’nda tüm maçların tamamlanmasının ardından şampiyon ‘En İyiler’ takımı oldu. Turnuvamızda 2’nci ‘Sevdamız Çerkezköy’ takımı olurken; 3’üncü ise ‘Kanarya 59’ takımı oldu. Dereceye giren takımlarımıza kupa ve madalyaları, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince takdim edildi.