Ayaz Poyraz erkekliğe ilk adımını attı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil ve merhum Hasan Yeşil'in oğulları Ayaz Poyraz, görkemli sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Ayaz Poyraz erkekliğe ilk adımını attı

Çerkezköy Bakış - Veliköy Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğüne Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru ve eşi Elif Duru, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcıları Enver Bayram, Çerkezköy Milli Eğitim Müdür Hüseyin Gümüş, İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, Nedim Yılancı, Mustafa Gümüş, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, BBP Tekirdağ İl Başkanı ve MKYK üyesi Turan Demircan, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Recep Biyik, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Çerkezköy belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri, STK temsilcileri, oda temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, esnaflar ile çok sayıda davetli katıldı.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Alkışlar eşliğinde salona ailesi ile birlikte Türk Bayrağı ile gelen Ayaz Poyraz, ilk dansını ise annesiyle yaptı. Gerçekleşen kınanın ardından davetliler çalan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Yeşil ve ailesi düğüne gelen davetlilerle yakından ilgilenirken, katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti.