Aydeniz: Tüm enerjimizle çalışacağız 

MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, mahalle başkanları ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda 24 Haziran'da gerçekleşecek olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri saha çalışmaları masaya yatırıldı.

Aydeniz: Tüm enerjimizle çalışacağız 

Çerkezköy Bakış - Mahalle Başkanları haftalık toplantısı teşkilat binasında İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz başkanlığında gerçekleşti. MHP Çerkezköy Teşkilatının tüm kadrolarıyla 24 Haziran seçimlerine hazır olduğunu belirten MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, “Mahalle başkanlarımızla seçim programımızla ilgili toplantı yaptık. Pazartesiden sonra mahallelerimizde de toplantılar yaparak vatandaşlarımıza birebir ulaşmak suretiyle Milliyetçi Hareket Partisinin politikalarını anlatacağız. 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinde bölgemizde en iyi sonuçları almak için ve milletimizdeki milli birlik ve beraberlik ruhunu en üst seviyede tutmak için tüm kadrolarımızla tüm enerjimizle çalışacağız. Seçimlerin partimize bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi. 
 

Yorumlar 2
? 25 Nisan 2018 13:44

Çerkezköyün her hangi bir sorununun çözümünde devlet ve vatandaş arasında köprü olabildiniz vatandaşa birşey yapabildinizmi? bir diğer haberdede akp liler 7 vekil istemiş. yok birbirinizden farkınız ite iste beleş beleş iste nerye kadar. Azda sizler birşeyler verin vatandaşa artık. oy moy yok size.

Oran 25 Nisan 2018 11:13

Yüzde 2 alın öpün başınıza koyun