Ayşe Doğan karantina altına alındı

Çerkezköy'ün yakından tanıdığı bir isim olan AK Parti Tekirdağ eski Milletvekili Dt. Ayşe Doğan, koronovirüs tedbirleri kapsamında 14 gün karantina altında olacağını duyurdu.

Ayşe Doğan karantina altına alındı

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy’ün yakından tanıdığı bir isim olan AK Parti Tekirdağ eski Milletvekili Dt. Ayşe Doğan, koronovirüs tedbirleri kapsamında 14 gün karantina altında olacağını duyurdu.

Koronovirüs (kovid-19) testi yapılan ve negatif sonuç çıktığı belirtilen AK Parti Tekirdağ eski Milletvekili Ayşe Doğan’ın pozitif temaslı olduğu için karantinaya alındığı öğrenildi. 
Ayşe Doğan’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “26. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Dt. Ayşe Doğan’ın Covid-19 test sonucu negatif olmasına rağmen temaslı olduğu için tedbir amaçlı 14 günlük karantina sürecine girmiş bulunmaktadır. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresine karantina süreci nedeniyle katılım sağlayamayacaktır. Kongremizin hayırlı olmasını dileriz.” denildi.

Yorumlar 2
ÜNAL ERARSLAN 16 Kasım 2020 16:09

ALLAH ŞİFA VERSİN İNŞALLAH

ÜNAL ERARSLAN 16 Kasım 2020 16:08

ALLAH ŞİFA VERSİN İNŞALLAH