Baba meslektaşlarına ziyaret

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Mustafa As'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kaymakam Duru, baba mesleğinin de şoförlük olduğunu belirterek, tüm şoför esnafına kolaylıklar diledi.

Baba meslektaşlarına ziyaret

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, bir süre önce gerçekleşen Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Musatfea Asz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
“Babamın meslektaşlarına hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulundum” diyen Kaymakam Duru, “Geçtiğimiz günlerde Çerkezköy Şoförler Odası Başkanlığına seçilen Mustafa As ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyaret yaparak yeni görevlerinde üstün başarı dileklerinde bulunduk. Ziyarette şoförlük yaparak helal kazancıyla beni büyütüp okutan babamın meslektaşları oda başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile samimi içten sohbetle birlikte şoför esnaflarımızın ve Çerkezköy’ümüzün sorunları ve çözüm yolları ile ilgili verimli ve faydalı görüş alışverişinde bulunduk. Esnaflarımız ve Çerkezköy’ümüz için esnaf odası başkanımız Mustafa As ve yönetim kurulu üyeleri ile eş güdüm ve işbirliği içerisinde çalışacağımızı, her zaman Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz esnafımızın yanında esnafımız da Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin yanımda olacağını sevgiyle ve saygıyla ortaya koyduk. Oda Başkanımız Mustafa As’a ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.” dedi.