Babalar Günü Tavla Turnuvası kayıtları başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından ཏ Haziran Babalar Günü' nedeniyle tavla turnuvası düzenlenecek

Babalar Günü Tavla Turnuvası kayıtları başladı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Açık Hava Tavla Turnuvası 19 Haziran Pazar günü Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği (İSTAVDER) iş birliği ile gerçekleştirilecek.

Babalar Günü dolayısıyla ‘Babalar Tavla Turnuvası’nda Yarışıyor’ sloganı ile Açık Hava Tavla Turnuvası düzenleneceğini belirten ve tüm tavla tutkunlarını turnuvaya davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Babalar günü nedeni ile düzenlediğimiz Tavla Turnuvamıza katılmak isteyen tavla tutkunları 8–17 Haziran tarihleri arasında Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına gelerek kayıtlarını yaptırabilirler” dedi.

İLK 3’E GİRENLERE ÖDÜL VERİLECEK

Babalar Günü nedeniyle düzenlenen Tavla Turnuvası’na başvurular 17 Haziran 2022 tarihine kadar Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına yapılacak. ‘Babalar Tavla Turnuvası’nda Yarışıyor’ sloganı ile gerçekleştirilecek olan Açık Hava Tavla Turnuvamızda ilk 3’e girenlere sırası ile yarım, çeyrek ve gram altının yanı sıra kupa ve madalya verilecek.