Başakşehir Koleji, Final'i devraldı

Kozuva Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Başakşehir Okulları, Final Akademi Anadolu Lisesini devraldı.

Başakşehir Koleji, Final'i devraldı

Çerkezköy Bakış - 2021-2022 Eğitim öğretim yılının sonuna doğru gelinirken Final Okulları’nda bayrak değişimi yaşandı. Final Akademi Anadolu Lisesi’nin Başakşehir Okulları’na devri gerçekleşti.

Final okullarının kurucu müdürü Fatih İnci; “Başakşehir Okullarının anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki tecrübelerini başarıyla liseye aktaracaklarından şüphem yok. Final okullarının uzman öğretmen kadrosunun Başakşehir Okullarından aldığı güçle beraber başarılı işlere imza atacağına eminim.” dedi.

 Başakşehir Okulları Eğitim Koordinatörü Fatih Çakar ise, “Bize emanet edilen çocuklarımızın fiziki, sosyal ve akademik anlamda gelişimine okulumuzun tüm imkânlarıyla destek olacağımızdan, onları daha iyi yerlere taşıyacağımızdan velilerimizin şüphesi olmasın” dedi.

Başakşehir Okullarının tüm kademelerinde olduğu gibi Başakşehir Anadolu Lisesi'nin de eğitim ve öğretime hem mekan ve donanım açısından hem de eğitim sistemi açısından hazır olduğunu vurguladı.

Devrin gerçekleşmesinden kısa bir süre sonra öğrenciler eğitimlerine yeni eğitim kampüsüne devam etmeye başladı. Öğrencilere fiziki alanların tanıtımı ve eğitim oryantasyonu yapıldıktan sonra velilere yönelik Başakşehir Anadolu Lisesi Eğitim Sistemi semineri verildi.