Başkan Akay, başarılı güreşçiyi altın ile ödüllendirdi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası'nda 3'üncü olarak ilçeye büyük gurur yaşatan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Beray Çoban'a altın hediye etti.

Başkan Akay, başarılı güreşçiyi altın ile ödüllendirdi

Çerkezköy Bakış - Konya’da yapılan U11-U13 Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 3’üncü olan Beray Çoban Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Çerkezköy Belediyesi GSK Başkanı M. Şahin Yılmaz ve Güreş Antrenörü Fatih Dağdelen de hazır bulundu.
Turnuvada 36 kiloda mindere çıkan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçilerinden Beray Çoban, kürsüye çıkarak bronz madalya kazandı. Çerkezköy’ü ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil eden Beray Çoban, ilk kez ulusal bir şampiyonaya katılmasına rağmen büyük bir başarıya imza attı.

“SPORA VE SPORCUYA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Beray Çoban’ı başarısından dolayı tebrik etti. Akay, “Güreş Antrenörümüz Fatih Dağdelen ile Kulüp Başkanımız M. Şahin Yılmaz’a da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da spora ve sporcuya elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Akay, başarılı sporcuya altın hediye etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.