Başkan Akay görevini çocuklara devretti

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle makamını 1 süreliğine Kızılpınar İlkokulu öğrencileri Esila Tanem Taşçıoğlu ve Çayan Aras Yalçınkaya'ya teslim etti.

Başkan Akay görevini çocuklara devretti

Çerkezköy Bakış - Kızılpınar İlkokulu Müdürü Bekir Tayfun Ertürk, beraberindeki Okul Müdür Yardımcısı Büşra Yılmaz, 3. Sınıf öğrencisi Esila Tanem Taşçıoğlu ve 4. Sınıf öğrencisi Çayan Aras Yalçınkaya ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Başkan Akay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla geleneği bozmadı ve makamını 1 süreliğine çocuklara devretti. Makam koltuğunu ilk olarak Esila Tanem Taşçıoğlu’na daha sonra da Çayan Aras Yalçınkaya’ya emanet eden Başkan Akay, minik başkana bir talimatı olup olmadığını sordu.

TÜM ÇOCUKLARI 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ ETKİNLİKLERİNE DAVET ETTİ

Çocuk başkanların talimatlarının ilgili müdürlüklere iletilmesinin ardından Başkan Akay, çocuklara günün anısına hediye verdi. Geleceğimizin teminatı tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Akay, “Tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramlarını kutluyorum. Yarının büyükleri ve yöneticileri olacak yavrularımız, ülkemizi daha güzel, aydınlık ve müreffeh günlere taşıyacak” dedi. Başkan Akay, Esila Tanem Taşçıoğlu ve Çayan Aras Yalçınkaya ile birlikte tüm Çerkezköylü çocukları 23–24 Nisan tarihlerinde Kent Park’ta Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 5.’si düzenlenecek olan 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliklerine davet etti.