Başkan Erkiş'ten geçmiş olsun ziyareti

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, sünnet olan çocukları ziyaret edip, çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Erkiş'ten geçmiş olsun ziyareti

Saray Belediyesi, sosyal dayanışma ve yardımlaşma çalışmaları kapsamında ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla toplu sünnet şenliği gerçekleştirecek. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce değerlendirilmesi tamamlanan ve uygun bulunan ailelerin çocukları Özel Akut Polikliniği’nde program dahilinde sünnet olmaya başladı.

SÜNNET ŞENLİĞİ 25 AĞUSTOS’TA

Saray Belediyesi; maddi durumu uygun olmayan, çocuklarına sünnet düğünü yapmaya gücü yetmeyen ailelere destek olmak amacıyla 25 Ağustos 2022 Perşembe günü toplu sünnet şenliği düzenleyecek. 18 Temmuz –12 Ağustos tarihleri arasında 5-13 yaş aralığında erkek çocuğu bulunan ailelerden alınan başvuru değerlendirmeleri tamamlandı. 

BAŞKAN ERKİŞ ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Başkan Yardımcısı Fuat Ünal ile birlikte çarşamba günü Özel Akut Polikliniği’nde sünnet olan çocukları ziyaret etti. Sünnet çocukları ve aileleriyle yakından ilgilenen Başkan Erkiş, çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çerkezköy Bakış Gazetesi