Başkan Yüksel esnaflarla buluştu

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Gönül Belediyeciliği Sektör Buluşmaları' Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası ve Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri ile devam etti.

Başkan Yüksel esnaflarla buluştu

Çerkezköy Bakış - Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantılarında Süleymanpaşa İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ali Kafalı, katılımcılara koronavirüs salgınında gelinen son nokta hakkında önemli bilgiler verdi.
Kafalı, kurumsal ve kişisel salgın tedbirlerinin önemine değindiği konuşmasında yeni kapanma süreçleri yaşanmaması için salgınla topyekûn mücadele edilmesi gerektiğini dile getirdi.

YÜKSEL’DEN 30 AYLIK HİZMET DÖNEMİ DEĞERLENDİRMESİ

Başkan Yüksel ise 30 ayı aşan görev sürelerinde gerçekleştirdikleri proje ve yatırımlarla ilgili esnafı bilgilendirirken, koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan istişare toplantılarının önümüzdeki dönemde belirli aralıklarla düzenleneceğini ifade etti.
Burada Başkan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesinin gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra 2022 yılı itibariyle hayata geçirilmeye başlanacak projeleri tanıttı.

SALGINLA İLGİLİ GÜNCEL BİLGİLER AKTARILDI

Toplantılarda odalara kayıtlı en eski üye esnaflara anı plaketleri takdim eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, uzun yıllar Tekirdağ’a hizmet vermiş esnaflara teşekkür etti.