Başvuru süresi uzatıldı

Çerkezköy Belediyesi'nin Kültür ve Sanat Kurslarından olan Step Aerobik ve Plates Kursu başvuruları uzatıldı.

Başvuru süresi uzatıldı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin Kültür ve Sanat Kurslarından olan Step Aerobik ve Plates Kursu başvurularının vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Kasım ayının ilk haftasına kadar uzatıldığı belirtildi.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Konuyla ilgili açıklama yapan Çerkezköy Belediyesi yetkilileri “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 18 branştan oluşan Kültür Sanat Kurslarının başvuruları tamamlanırken Step, Aerobik ve Plates Kursunun başvurusu vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine uzatıldı.
Kasım Ayı’nın ilk haftasına kadar başvuruların uzatıldığı kursun eğitimleri 7 Kasım Pazartesi günü başlayacak. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız bir adet kimlik fotokopisi ve iki adet fotoğraf ile birlikte Belediyemiz Halk Masalarına gelerek müracaatlarını yapabilecekler” dedi.

İKİ SENASTAN OLUŞACAK

İki seanstan oluşacak Step, Aerobik ve Plates kursunda çalışan vatandaşların da düşünüldüğüni dile getiren yetkililer “Birinci kurs sabah 09:00’da başlayıp 10:30’da bitecek, ikinci kurs ise akşam 19:00’da başlayıp 20:30’da bitecek. Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerimizden kursa katılmak isteyen vatandaşlarımız için servis imkanı sunulacak. Eğitimlerinin Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde bulunan Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi’nde verileceği kurs için Belediye Hizmet Binası önünden vatandaşlarımız için servis kaldırılacak” dedi.