İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, vatandaşlardan Fatma Şen'in daveti üzerine mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

İba, burada yaptığı konuşmada, birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun Edirne'nin geleceğini şekillendireceğini belirtti.

"Dört yıldan beri canla başla Edirne için mücadele ediyoruz"

Bir olmanın, birlik olmanın gücüyle hak edilen Edirne'ye ulaşacaklarını aktaran İba, şunları kaydetti:

"Davetten dolayı mutluluk ve gurur duydum. Dört yıldan beri canla başla Edirne için mücadele ediyoruz. Siyaset gözetmeden Edirne'nin kazanması için mücadele ediyoruz. Edirne'ye proje getirmek ve katma değer sağlamak için gece gündüz tüm ekibimizle çalışıyoruz. Önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlerde de Edirne'ye hizmet belediyeciliğini getirmek istiyoruz. Ben de sizler gibi Edirne'de yaşıyorum. Edirne'de hizmet anlamında çok ciddi sıkıntılar var. Her gün onlarca esnafla, iş insanıyla görüşüyor, sohbet ediyoruz. Edirne'nin yerel yönetimler anlamında çok ciddi eksiklikleri var. Evlerimizin camlarını tozdan açamıyoruz. Araçlarımız her ay sanayide tamir görüyor."

İstenilen ve hak edilen Edirne'nin bu olmadığını ifade eden İba, bu anlamda Edirne Belediyesi'nin AK Parti belediyeciliği ile tanışması gerektiğini aktardı.