Beton yol yapım çalışmaları sürüyor

Çerkezköy'ün Kızılpınar Gültepe Mahallesi 161. Sokak'ta bulunan 1400 metrekarelik yol ağı ile İstasyon Mahallesi Hasret Sokak'ta bulunan 240 metrekarelik yol ağı demirli beton yol yapılıyor.

Beton yol yapım çalışmaları sürüyor

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy genelinde üstyapı çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü Ekipleri tarafından Kızılpınar Gültepe Mahallesi 161. Sokak’ta bulunan 1400 metrekarelik yol ağı ile İstasyon Mahallesi Hasret Sokak’ta bulunan 240 metrekarelik yol ağını demirli beton yol yapılıyor.

ÜSTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Kent genelinde sıcak ve soğuk asfalt, parke taş, beton kaldırım, park ve yeşil alan gibi üstyapı çalışmalarını devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yaz başında başladığımız üstyapı çalışmalarımız tüm hızı ile sürüyor. Üstyapı çalışmalarımız kapsamında İstasyon Mahallesi Hasret Sokak’ta 240 metrekarelik ve Kızılpınar Gültepe Mahallemizde bulunan 161. Sokağımızı bugün demirli beton ile kaplıyoruz. İki sokağımızda bulunan yaklaşık 1640 metrekarelik demirli beton yol çalışmamızı gün içerisinde tamamlayacağız” dedi.