Bir rüyanın sonu mutlu bitti

Rüyasında gördüğü kğıttaki ismi sosyal medyada aratınca milli basketbolcu Semih Erden ile karşılaşan Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi Başkanı Gülnur Kocaçınar, attığı mesaja gelen cevapla dünyanın en mutlu insanı oldu. Kocaçınar'ın talebi üzerine milli basketbolcu derneğe 10 adet tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Bir rüyanın sonu mutlu bitti

Çerkezköy Bakış- Daha önce Darüşşafaka, KK Partizan, Fenerbahçe Ülker, Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz gibi üst düzey takımların kadrolarında yer alan ve şu anda Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Pınar Karşıyaka’da basketbol hayatına devam eden Milli Sporcu Semih Erden gönülleri fethetti.
Bir rüya ile başlayan bağış sürecini anlatan Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur Kocaçınar, “Ben futbol ve basketbol ile çok alakadar değilim. Oyuncuları da bilmiyorum. Bir gece rüyamda bir isim gördüm. Rüyamda Semih Eren diye bir ismi kağıda not almışım. Sabah da işe geldiğimde Semih Eren kim diye internette arattım ve karşıma milli basketbolcu Semih Erden çıktı. Bu rüyadan sonra dedim ki belki önemli bir gelişmedir. Biraz kaderci olmak lazım dedim ve Instagramdan mesaj atmak istedim. Ancak o kadar çok takipçisi vardı ki bize geri dönüş olacağını hiç düşünmedim. Ama ben bir şansımı denedim. Mesajı yazdığım ertesi günü Semih Bey’in menajeri aradı beni. Tabii inanılmaz heyecanlandım. O da şaşkın olduğunu söyledi. Yani ‘Semih Bey’in mesajları o kadar yoğun ki sizin mesajınızı okumuş ve size ulaşmamı istedi’ dedi. Sonra konuştuğumuzda ne eksiğimiz olduğunu sordular. Biz de tekerlekli sandalye ihtiyacımız olduğunu söyledik. Biz de sayıyı çok abartmadan 10 adet yeterli dedik. Onlar da sağ olsun bizi kırmadılar. Biraz da araştırdılar sanırım. Çünkü doğal olarak hayır işleri yapan insan. Suiistimal eden çok oluyordur. Çok kısa bir sürede bize tekerlekli sandalyelerimizi gönderdi. Çocuklarımıza selamlarını iletti. Kendisine ve menajerine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.  Kocaçınar ayrıca gerçek ihtiyaç sahiplerinin tespit edilmesinin ardından tekerlekli sandalyelerin teslim edeceklerini kaydetti.