Biri cinayet zanlısı 5 kişi yakalandı

Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri sorumluluk bölgelerinde yaptıkları çalışma neticesinde 6 yıldır aranan cinayet zanlısı ve beraberinde aranan 4 kişiyi yakalayarak adalete teslim etti.

Biri cinayet zanlısı 5 kişi yakalandı

Çerkezköy Bakış - Jandarma komutanlığı ekipleri, vatandaşların huzur ve güvenini sağlamak adına 7 gün 24 saat çalışıyor.
Ekipler son olarak, yaptıkları geniş çaplı teknik ve fiziki takibin ardından Kars’ın Sarıkamış ilçesi Taşlıgüney köyünde kasten adam öldürme suçuna karışan Sinan Kılıç (39) isimli zanlıyı Kızılpınar Mahallesi’nde yakaladı. Gözaltına alınan zanlı Çerkezköy Adliyesi’ne sevk edildi. Hakim karşısına çıkarılan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Jandarma aynı zamanda, çeşitli suçlardan aranan 4 şüpheliyi de yakalayarak gözaltına aldı. Soruşturma sürüyor.

Yorumlar 1
Ömer kılınç 27 Kasım 2019 11:54

Bu haberi yapan gazeteci arkadaşım haberin doğruluğunu tam olarak araştırıp haberi öyle gazeteye sunman ve okurlarla öyle paylaşman daha doğru olurdu.Yaptigin bu haber yalan haberdir tutuklanan bu şahıs kasten cinayetten değil mefsi müdafadan tutuklandı ve oyle yargılanacaktır Aynı zamanda beraberinde de hiç kimse yakalanmadı.yalan haber yapıp insanların günahlarını alicagına haberin doğruluğunu biraz daha ayrıntılı araştırmanı tafsiye ederim.